J.Graph i jego pasje ...

Wszystko o hobby naszych klubowiczów.

Moderatorzy: SiO2, Matka prEvka, parrot, HOYNA, [M]oderatorzy

J.Graph
Previanin
Previanin
Kontakt:

J.Graph i jego pasje ...

Post autor: J.Graph » wt 23 lis, 2010

Witam.

Postanowiłem tutaj też napisać ... Będziecie troszke więcej o mnie wiedziec ;)

No więc jest kilka rzeczy któe mnie interesują ... Wybiore losowo ;)

Muzyka - nie tylko słuchanie ale także tworzenie ... już w wieku 5 lat spałem w słuchawkach ... czyli miłość od małego :mrgreen:
Kilk próbek można posłuchać tutaj.

http://www.youtube.com/user/TheJGraph

Fotografia - Od całkiem niedawna sie w to bawie ... Jakieś 2 lata na poważnie ... cykam z przyjemnosci ... i lubie każdy rodzaj zdjęć oprócz zdjęć słubnych :twisted:
Niestety jako że nie mam modela to sam sobie czasami robie jakieś tam zdjęcia ;)
Większość obiektywów jakie posiadam to wersje manualne ... trzeba lubic fotografie żeby posunąc sie do takiego kroku ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Informatyka - Potrafie rozłożyć komputer na części pierwsze i złożyc tak aby działał :mrgreen: Dostęp do komputera mam bodajże od 1995 roku więc troche wiedzy posiadam ale jakimś tam guru nie jestem ... ale od czego ma sie wujka Google :P

Elektronika - Mój ojciec z zawodu jest elektronikiem więc chcąc nie chąc miałem z tym do czynienia na codzień ... potrafie polutować, pomierzyć napięcia itd itp ... takie pierdółki ... ale przydają sie np przy montowaniu sprzętu audio :)

DJ-ka - Pare lat temu przez dłuższy okres grywałęm w Warszawskich klubach ... Niestety jakoś sie to skończyło ... raczej już nie wróci ... po pierwsze ciężko nadrobić zaległości w muzyce (słucham to co chce a nie to co na topie) ... no i kolejny problem ... widział ktoś trzeźwego DJ'a? :) No właśnie :P Ja nie pije już prawie 500 dni więc nie da sie grać :P

Nagłośnienie - Od jakiegoś roku jak nie więcej zacząłem sie interesować zabudowami w autach i sprobowałem włąsnych sił w nagłośnieniu Starlety ... myśle że jak na pierwszy raz wyszło znośnie ;)

Obrazek

Obrazek

No i to chyba tyle ... albo o czymś zapomniałem :roll:

Niemniej jednak napisze czego nie lubie ....

-polityki
-LPG :twisted:
-ślubów/wesel
-piłki nożnej

Na koniec dodam - żeby każdy wiedział ... wyznaje zasade "Single Forever" i będe miał taką sama lepke na Prevce co na Starlecie :) tylko większą :)

Obrazek

I eta wsio mojego pitolenia :razz:

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bolek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Bolek » wt 23 lis, 2010

Wow... :shock: Fotki robią wrażenie...

Mam nadzieję że zabudowa w Twojej Prevce powstanie a jak już będziesz wiedział co i jak w niej zrobić podstawię Ci swoją :razz: :cool:
Bolek :)

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: parrot » wt 23 lis, 2010

J.Graph pisze:-piłki nożnej
Co raz bardziej Cię lubię :twisted:

Awatar użytkownika
Bolek
Previanin
Previanin
Kontakt:

parrot pisze:J.Graph napisał/a:
-piłki nożnej

Co raz bardziej Cię lubię
Ostatnio jak Polska grała z Wyb. Kości Słoniowej przypadkiem znalazłem się na zakupach w Tesco... Pierwsze wrażenie - całkiem pusty parking... W środku może ze 3 facetów reszta to same kobiety. Nie mogłem skumać co jest grane zanim nie przypomniałem sobie o tym że właśnie trwa mecz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dagon
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Dagon » wt 23 lis, 2010

Janek skończy swoją zabudowę, to pewnie od razu przeniesie się do mojej prevki w celu pomocy... Bo ja mam zamiar zrobić najpierw pełny zakres prac konserwacyjnych (nadwozie, podwozie, mechanika) i zrobić air ride + jakieś elementy JDMowe a dopiero potem audio. Więc wybacz Bolek, jesteś trzeci w kolejce :twisted:

Janek, jakoś pominąłem ten dział :P Chyba będzie trzeba posta też zasunąć :roll:

Co do piłki nożnej, to akurat tego nie wiedziałem lub wypadło mi z głowy. Kolejna rzecz, która nas łączy :smile: Na szczęście wiele też nas dzieli, toteż nie jest nudno :P
'97 Carina E 1,8 Flash Obrazek

J.Graph
Previanin
Previanin
Kontakt:

Dagon pisze:Kolejna rzecz, która nas łączy :smile:
Nie zaczynaj ... początki na forum i już chcesz żeby o nas brzydko pomyśleli :P

Swoją drogą wszystko zależy od tego w jakim stanie auto sprowadze ... wiadomo że po sprowadzeniu trzeba będzie powymieniać to i owo ... przyciemnić szyby i można montować audio ;)
Taką mam kolejność ... jako że audio będzie długo powstawało to wolałbym żeby za bardzo nie było widać na jakimś parkingu co sie będzie działo w środku ... może być syf a może być troche wartościowych rzeczy na wierzchu ...

Kontunuując moje hobby to dodam jeszcze majsterkowanie ;)
typu:

-domowej roboty stabilizator do kamery
-backlight monitora LCD
-własny sposób na zdalne wyzwalanie flesza
i takie tam różne ;)

Generalnie interesuje sie tym co mnie interesuje ... a to czego nie lubie staram sie omijać szeeeeerokim łukiem ...

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » wt 23 lis, 2010

już chyba wiem, kto mi zrobi dobrą sesję zdjęciową aut :mrgreen: J.Graph - co Ty na to ? :mrgreen:
:!: Ratujmy polski jĂŞzyk. MĂłwmy NIE dla e-analfabetyzmu :!:
°トヨタ°エスティマ°PREVIA GALERIA°トヨタ°エスティマ°

Awatar użytkownika
Bolek
Previanin
Previanin
Kontakt:

J.Graph pisze:-backlight monitora LCD
Tego nie kumam :roll: Czy chodzi o zrobienie z LCD OLED-a ?

J.Graph
Previanin
Previanin
Kontakt:

HOYNA pisze:już chyba wiem, kto mi zrobi dobrą sesję zdjęciową aut :mrgreen: J.Graph - co Ty na to ? :mrgreen:
A co to za problem ? :grin:
Mistrzem nie jestem ale może ładnie wyjdzie ;)
Bolek pisze:
J.Graph pisze:-backlight monitora LCD
Tego nie kumam :roll: Czy chodzi o zrobienie z LCD OLED-a ?
Chodzi o coś takiego ... podświetlenie za monitorem ...
http://hackedgadgets.com/wp-content/2/L ... ight_1.JPG

Tylko że ja miałem białe i nie rzucające sie tak w oczy ;)
Wykombinowałem to ze świetlówki ze starego skanera który w systemie powyżej Windows 2000 już nie chciał współpracować ;)
2008 Obrazek 2011

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » wt 23 lis, 2010

Dagon pisze:Hoyna... Do zrobienia sesji, to polecam Ci mojego przyjaciela z Lublina (będziesz miał blisko). Nazywa się Mateusz Bylica Tutaj masz mały fragment zdjęć motoryzacyjnych. Nie to, bym miał coś do Janka, ale po pierwsze masz bliżej, po drugie koleś pracuje na lepszym sprzęcie
super, bo brak fajnej sesji mocno mnie już irytuje
Dagon pisze:Janek ma jeszcze jedną pasje... lubi wkurzać ludzi
o, to znajdzie tu kilka bratnich dusz :mrgreen:
:!: Ratujmy polski jĂŞzyk. MĂłwmy NIE dla e-analfabetyzmu :!:
°トヨタ°エスティマ°PREVIA GALERIA°トヨタ°エスティマ°

Awatar użytkownika
galtom
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: galtom » śr 24 lis, 2010

J.Graph pisze: Ja też to robie dla przyjemności ... Ale jednak przyjemniej jest gdy ma sie ten wybór szkiełek
Oczywisice , ze tak.
Przestudiowalem swoje mozliwosci/potrzeby i zadowalam sie zestawem trzech. Kazdy kolejny zakup w moim przypadku to bylo by juz wyrzucanie kasy i snobizm bo nie zrobilbym nic wiecej niz robie teraz :-)

Na zestaw dla amatora czyli siebie wybralem Sigme 10-20, Sigme 70mm Macro i Nikkora 18-200. Do tego mam lekko zaadoptowany statyw (tu by sie ewentualnie pewien upgrade przydal) i lapmeczka SB600. Bydzie. Tak szcze, to na to co potrafie tym zrobic to az za duzo :-)
Pozdrawiam, Galtom
Obrazek

ODPOWIEDZ