Radio internetowe

Wszystko o hobby naszych klubowiczów.

Moderatorzy: SiO2, Matka prEvka, parrot, HOYNA, [M]oderatorzy

Czy chciałbyś słuchać klubowego radia internetowego ?

Tak
33
87%
Nie
2
5%
Nie mam zdania
3
8%

Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
artur
-#Site Admin
-#Site Admin
Kontakt:

Post autor: artur » śr 31 sty, 2007

Testy radia rozpoczęte.

Można słuchać dwóch piosenek (Romka) za pomocą Windows Media Player-a lub Winampa.
Piosenki lecą w nieskończonej pętli.

1. Windows Media Player
PLIK -> OTWÓRZ ADRES URL -> radio/test.asx

2. Winamp
PLAY -> URL (lub Ctrl+L) -> http://radio.previa.pl:9090/listen.pls

Zapraszam do testów :wink:

Awatar użytkownika
SiO2
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: SiO2 » czw 01 lut, 2007

Działa na QUIKU.gratuluję.
[you] wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrowia, kasy....i czego tam jeszcze Ci potrzeba.....2012 r

Romek

Post autor: Romek » czw 01 lut, 2007

U mnie na winampie. Niech muza płynie w eter.

Awatar użytkownika
andzrej_l
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: andzrej_l » czw 01 lut, 2007

U mnie też na winampie :mrgreen: :mrgreen:
Robimy zlocik czerwiec 2018 :mrgreen:
[scroll]a i tak was lubie[/scroll]
http://bogatyojciec.pl/?A=45810

eltech

Post autor: eltech » sob 03 lut, 2007

a ja jeszcze próbuję :mrgreen:

eltech

Post autor: eltech » sob 03 lut, 2007

o działa na Media P.

Niezłe.

Awatar użytkownika
SiO2
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: SiO2 » czw 15 lut, 2007

Działa niezmordowanie.
[you] wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrowia, kasy....i czego tam jeszcze Ci potrzeba.....2012 r

Awatar użytkownika
artur
-#Site Admin
-#Site Admin
Kontakt:

Post autor: artur » śr 14 mar, 2007

Działa również na platformie Pocket PC. Jedyne wymaganie to program GSPlayer.

Awatar użytkownika
SiO2
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: SiO2 » pn 04 cze, 2007

Co do "Prawa autorskiego" to wyczytałem:

"Z 14 stron oferujących w internecie tłumaczenia do kinowych hitów i najbardziej popularnych seriali obecnie działa tylko pięć. Reszta sama zawiesiła swoją działalność. To efekt akcji śląskiej policji, która kilkanaście dni temu zablokowała mającą 700 tys. użytkowników stronę napisy.org i zatrzymała jej administratora oraz kilku pracujących dla niego tłumaczy. śledczy chcą im przedstawić zarzuty nielegalnego rozpowszechniania tłumaczeń bez zgody właścicieli praw autorskich. Zdaniem dystrybutorów filmów serwis sprzyjał piractwu, bo napisy przygotowano tak, by można było ich używać z krążącymi po sieci pirackimi wersjami kinowych przebojów. Zatrzymanym grozi za to kara do dwóch lat więzienia.

Administrator reaktywowanej kilka dni temu strony napisy24.pl wymyślił jednak sposób na przechytrzenie policji. Teraz napisy24.pl są "serwisem, na którym wielka grupa krewnych, dalekich i bliskich, a także znajomi całej licznej grupy krewnych wymieniają się między sobą tłumaczeniami, aby sobie wzajemnie pomagać".

Oficjalnie strona nie jest już więc powszechnie dostępna. żeby korzystać z jej zasobów, trzeba się zarejestrować i czekać, aż ktoś z "rodziny" potwierdzi naszą tożsamość. Tak naprawdę jest to jednak fikcja. Serwer, na którym zarejestrowana jest strona napisy24.pl, automatycznie wysyła do wszystkich chętnych maile o treści: "Kopę lat, kiedy my się ostatnio widzieliśmy. No, nieważne. Najważniejsze jest to, że twoje konto zostało już aktywowane i możesz korzystać z naszych rodzinnych zasobów. No, to widzimy się jutro. Monika".

Z formalnego punktu widzenia policja nie ma się do czego przyczepić. - Działamy w ramach tzw. dozwolonego użytku osobistego i utrzymujemy ze sobą kontakt mailowy - mówi nam jeden z pragnących zachować anonimowość internautów.

Dozwolony użytek osobisty to tłumaczenie napisów i przekazywanie ich komuś z rodziny, przyjacielowi lub komuś, z kim łączy nas stosunek towarzyski. - W takiej sytuacji tłumacz nie odpowiada za nielegalne ich rozpowszechnianie - mówi "Gazecie" doktor Wojciech Machała z Instytutu Prawa Cywilnego Uniwersytetu Warszawskiego.

Informacja o nowym sposobie ściągania tłumaczeń filmów już obiegła internet. Strona www.napisy24.pl ma teraz blisko 50 tys. odwiedzających, z czego połowa założyła już na niej własne konta. - Wkrótce podobny system wprowadzimy na stronie www.hatak.pl i będziemy czekali na reakcję policji - zapowiada Krzysztof "Sokara" żegliński, administrator napisy24.pl.

Policja nie chciała komentować nowego pomysłu internautów. Komisarz Zbigniew Urbański z Komendy Głównej Policji powiedział nam, że nielegalne rozpowszechnianie napisów jest ścigane wyłącznie na wniosek pokrzywdzonego. - Dopiero jeżeli ktoś złoży zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa, będziemy sprawdzali, czy system opracowany przez administratora napisy24.pl jest nielegalny - powiedział nam Urbański."

źródło: Gazeta Wyborcza Katowice

Awatar użytkownika
cziwo
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: cziwo » pn 04 cze, 2007

I to mi się podoba!!! Tak trzymać!!!
pieprzeni monopoliści!
Jak stawiać hiper-markety w środku miasta (co w całej Europie jest wykluczone), to, kurde, nikt nie protestuje i nie sadza do pierdla mafijne władze w stylu obecnego prezydenta Krakowa!!!
Jak puszczać badziew (po raz setny te same filmy) w TV i kazać jeszcze, ku.. wa, płacić za to abonament , to , kurde, wszystko OK!!! I nikt za to nie aresztuje władze TV.
Je.. ć policję i taki rząd, który tylko popiera zasrany, nieuczciwy i feudalny biznes.. i dotyczy to wszystkich rządów przez ostatnie kilkadziesiąt lat!!!
Niech żyje piractwo i pomysłowość naszych rodaków!!!!!!!

Awatar użytkownika
Matka prEvka
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Matka prEvka » pn 04 cze, 2007

Dobrze gada - dać mu wody bez kitu :!: :!: :!:
[scroll] [URL=[/URL]
[/scroll]

jaskier
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: jaskier » sob 21 mar, 2009

ok a mnie tu w IRL nic nie zrobią więc jeśli chcecie radyjko co wieczór to proszę o acces. Mogę nadawać 24/h tylko, że moje typy muzyczne mogą się nie zgodzic z typem klubowiczów. Prosiłbym o jakieś sugestie i propozycje na radiowe wieczory.

ODPOWIEDZ