Oto jest e-mail z zapytaniem od Mirek <mikoma@wp.pl>

W tym miejscu będą umieszczane wszystkie wątki wysłane przez formularz kontaktowy znajdujący się na www.previa.pl .

Moderatorzy: Matka prEvka, parrot, HOYNA, [M]oderatorzy

Awatar użytkownika
artur
-#Site Admin
-#Site Admin
Kontakt:

Oto jest e-mail z zapytaniem od Mirek <mikoma@wp.pl>

Post autor: artur » pn 27 lut, 2006

Do dzieła, trzeba pomóc Mirkowi.
Jestem w trakcie podejmowania decyzji na temat zakupu (przywozu z zagranicy) PREVI. Mam jednak kilka pytań i moze ktoś z Waszego serwisu www.previa.pl jest w stanie mi na nie odpowiedzieć (nigdy PREVIą nie jeździłem i nie oglądałem u kogokolwiek, ale bardzo mi się ten samochód podoba, i wiem, ze jest bardzo wygodny i ergonomiczny):
1. Samochód, który chce kupić nie ma lodóweczki z przodu - czy trudno jest taką lodóweczkę zamontowac, zakłądam, ze gdzies znajde używaną (z jakiegoś demontażu)?
2. Czy jest szansa bez większych przeróbek przełożyć środkową kanapę na dwa fotele kapitańskie - czy mocowania są identyczne?
3. Samochód który chce kupić ma uszkodzoną skrzynie biegów (mechaniczną) - czy można bez większego kłopotu, po wywaleniu mechanicznej, zamontowac skrzynię automatyczną? dodam, ze ta znaleziona przeze mnie PREVIA ma napęd 4x4.
4. Gdzie w PREVI najlepiej jest zamontować zbiornik z gazem: z tył pod podłogą, czy wewnątrz
5. Czy tylna kanapa PREVI skkłada się całkowicie, czy tylko pochyla się w niej oparcie?
6. Czy klimatyzacja w PREVI jest dwustrefowa (ma nadmuchy na tył, czy tylko działa na przód)?

Awatar użytkownika
andzrej_l
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: andzrej_l » pn 27 lut, 2006

Mirek dobry chłodniarz od klimy do sobie radę z lodóweczką tylko może sporo to kosztować a sama lodówka jest bardzo mała mieści się w niej 4puszki piwka i coś podobnego innego towarku lepiej podłączyć turystyczną.Kanape żaden problem przełożyć jeśli posiada się cały komplet foteli kapitńskich.Skrzynia duż problem ,mnustwo przekładania.Butle więkrzośc montuje w miejscu koła zapasowego styłu pod samochodem.Tylne kanapy pochyla się oparcie i rozkłada się na boki.Klima w previ zależy od modelu jest dwu strefowa i pojedyńcza tylko przód :wink: :mrgreen:
Robimy zlocik czerwiec 2018 :mrgreen:
[scroll]a i tak was lubie[/scroll]
http://bogatyojciec.pl/?A=45810

mirek

Do dzieła, trzeba pomóc Mirkowi.

Post autor: mirek » wt 28 lut, 2006

Witam ponownie, dzięki za szybką odpowiedz. Model który chę kupić to GL, czy w niej występuje klimatyzacja dwustrefowa? Moje pytania sa moze trochę naiwne, ale wole teraz sprawdzić niż jechać 1500 km i się wkurzyć, że nie tego szukałem
Mirek

GRZESIEK

Post autor: GRZESIEK » wt 28 lut, 2006

Oznaczenie wersji to ściema najłatwiej ustalić wyposażenie po numerze vin ,moja jest GL ma jednostrefową klime lodówke dwa szyberdachy kapitańskie fotele fabryczne alumy i jeszcze kilka dupereli więc sam widzisz że GL i GL to dwie różne wersje. :wink:

Awatar użytkownika
andzrej_l
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: andzrej_l » wt 28 lut, 2006

Mirek najczęściej klima dwustrefowa jest w prevce bez szyberdachu a zwłaszcza bez durzego szber. Wystarcz zadać pytanie czy previa ma szyber :wink: :mrgreen:

bartek

Post autor: bartek » wt 28 lut, 2006

Nie wystarczy, ja mam dwa szyberdachy i dwustrefowa klime, wiec szyber nic Ci nie powie, a nie masz fotki ? Ta druga strefa to taka półka-nawiew pod sufitem za przednimi fotelami.

Awatar użytkownika
andzrej_l
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: andzrej_l » wt 28 lut, 2006

To świadczy o tym że previ nie zabaczy sią takiej samej w wyposażeniu i to jest właśnie previa :wink: :mrgreen:

eltech

Post autor: eltech » śr 01 mar, 2006

otóż to nie ma dwóch identycznych previi bo zawsze jest różnica w szczegółach wyposażenia. Jeżeli są niby dwie identyczne to będzie się różniła choćby paskiem od tylnej klapy do pociągnięcia przy zamykaniu. Najlepiej dopytywać się o wszystkie szczegóły oddzielnie ponieważ jak już wspomniałem nie ma dwóch takich samych u nas a przynajmniej jeszcze się razem nie spotkały

mirek

Post autor: mirek » pn 06 mar, 2006

Dzięki za wszystkie uwagi i spostrzeżenia.
mirek

eltech

Post autor: eltech » wt 21 mar, 2006

proszę bardzo i jakby co wiesz gdzie nas szukać :mrgreen:

jpawlas
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: jpawlas » wt 29 sty, 2008

Ja mam na szybie tylnej klapy napis (chyba orginał) ABS 4x4. Co to oznacza? ABS na cztery koła?
jpawlas

Rafal
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Rafal » śr 30 sty, 2008

Nie baw się w montowanie lodówki.Trzeba by robić dziury w podłodze i wymieniać przewody od klimy,bo lodówka jest podpięta do układu.Mocowania do foteli kapitańskich są inne,trzeba wspawać.Kanapa wyglada może gorzej,ale jest praktyczniejsza do wsiadania na tył i do rozłorzenia jako łóżko.Nie będzie problemu ze skrzynia automatyczną,tak myślę.

maciej36

Post autor: maciej36 » śr 30 sty, 2008

masz w pewnym sęsie racje :roll:

ODPOWIEDZ