Oto jest e-mail z zapytaniem od karol szewczakus@o2.pl

W tym miejscu będą umieszczane wszystkie wątki wysłane przez formularz kontaktowy znajdujący się na www.previa.pl .

Moderatorzy: Matka prEvka, parrot, HOYNA, [M]oderatorzy

Awatar użytkownika
artur
-#Site Admin
-#Site Admin
Kontakt:

Oto jest e-mail z zapytaniem od karol szewczakus@o2.pl

Post autor: artur » ndz 12 mar, 2006

Kolejne pytanie zadane przez e-mail do klubu previa.
mam kilka pytań chcę kupić toyote previe 91rok z gazem nie wiem przktycznie nic o tym ałcie i chiałbym wiedżieć czy to będzie dobry zakup czy nie autko jest serwisowane i

eltech

Post autor: eltech » wt 21 mar, 2006

zakup napewno dobry tylko trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy ale ponieważ można byłoby gadać o tym całymi dniami najprościej będzie przejrzeć forum. jest tam mnustwo informacji na ten temat

ChrisL

Post autor: ChrisL » śr 14 lis, 2007

Witam ,zarejestrowalem się dopiero co. Nie jestem posiadaczem Prevki, ale od pół roku zastanawim się nad kupnem vana. Jeżdżę 20-letnią Corolką - nizawodną i pewnie dlatego Toyota Previa najbardziej misię podoba, boję się tylko gazu w aucie zwłaszcza spalania.

farel41

Post autor: farel41 » wt 20 lis, 2007

Mam kochaną Prevkę od 09-2007 automat zagazowaną sekwencją z 1993 z przebiegiem 202tyś.km.
Super auto! Spala od 13-20lgazu.Taka rozbieżność bo jak z ekonomizerem za pan brat to za miastem 13-14,5 a tak powyżej 130km/h to 16l. A reszta to miasto i jazda jak taryfą nie wspominając,że moje "miasto" to same pagórki.Ale jak chcesz kupić vana to spalanie zawsze będzie powyżej 12 l gazu,chyba ,że popychasz albo masz żagiel.Coś za coś.Jedynie z pogrzebaczem i jak masz nóżkę lekką jak piórko to możesz być mistrzem oszczędności tak jak w każdym wózku.Dla mnie najważniejsze,że autko jest odlotowe,oryginalne!Zawsze takie miałem.Cztery japończyki,pierwsze dziecko Hondy i Rovera czyli Triumph Acclaim,Daihatsu Applause na gaźniku,Suzuki Swift 1,0 aut,które ma 14 lat i jeździ jak sie ma i oczywiście Prevka.Jedyny wyjątek to Multipla ,tez oryginalna ale Fiat to brat Forda tego z Europy.
Jeśli masz Corollę to wybór jest prosty tylko dobrze poszukaj.życzę trafnego wyboru!
Daj znać jak go dokonasz.

Awatar użytkownika
DarekJ
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: DarekJ » śr 21 lis, 2007

ChrisL, to o pół roku za długo, jeśli wiesz że to klasa auto to na co czekasz ??? kupuj Prevcię i koniec.

ODPOWIEDZ