PREVIA w roli głównej

Nowości ze świata motoryzacji i nie tylko.

Moderatorzy: Matka prEvka, galtom, parrot, HOYNA, [M]oderatorzy

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

PREVIA w roli głównej

Post autor: HOYNA » sob 03 lip, 2010

Obrazek

Niebezpieczny wypadek przy wjeździe do Tarnowa w woj. małopolskim. Wioząca 10 osób - w tym kilkoro dzieci toyota - uderzyła z drzewo i dachowała. Na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych. Informację dostaliśmy od internauty Bartka na platformę Kontakt TVN24.
Wypadek miał miejsce w sobotę po godzinie 16 na drodze krajowej nr 73 przy wjeździe do Tarnowa. Jak informuje policja, kierujący toyotą previą stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo.
Według naszego internauty, kierowca zdecydował się na wyprzedzanie w bardzo niebezpiecznym miejscu. Następnie wypadł z drogi i zderzył się z drzewem. - Nie zapięte pasami dzieci wypadły z samochodu - pisze Bartek.
Policja potwierdza, że toyotą podróżowało kilkoro dzieci. Dokładna liczba rannych osób nie jest znana. Samochód previa jest rejestrowany na 7 lub osiem osób.

źródło: TVN24.pl
:!: Ratujmy polski jĂŞzyk. MĂłwmy NIE dla e-analfabetyzmu :!:
°トヨタ°エスティマ°PREVIA GALERIA°トヨタ°エスティマ°

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: parrot » sob 03 lip, 2010

Cóż, kretynów nie sieją. Współczuję pasażerom. Kierowcy w sumie też. 10 osób w previi? Cud, że przeżyli. Mam nadzieję, że to nikt z "naszych".

[ Dodano: Sob 03 Lip, 2010 ]
"Dziewięć osób, w tym pięcioro dzieci, zostało poszkodowanych w wypadku toyoty previi, do którego doszło w Tarnowie (woj. małopolskie). Kierujący autem miał 1,1 promila alkoholu we krwi. "

http://infobot.pl/r/1MZH

tak na marginesie - sporo serwisów podaje tego news`a...

Awatar użytkownika
Mitel
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Mitel » sob 03 lip, 2010

Mam nadzieję, że to nikt z naszych....
ÂŚwiat jest jajowaty...

Awatar użytkownika
RysZeg
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: RysZeg » ndz 04 lip, 2010

Raczej to nieklubowicz.
Znalazłem zdjęcia w necie.
www.rdn.pl/d_galeria/index.php?rdg=0105120107 :cry:

Awatar użytkownika
galtom
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: galtom » ndz 04 lip, 2010

Mnie za to szokuje, ze to auto po drzewie i dachowaniu wyglada tak jak wyglada. Szczerze to nie bylem do dzis pewny na ile cala konstukcja auta jest bezpieczna. Ten wypadek jakby nie patrzec, rzuca na to nowe swiatlo. Previa to naprawde bezpieczne auto.
Pozdrawiam, Galtom
Obrazek

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: parrot » ndz 04 lip, 2010

Galtom - myślę, że nie trzeba wyciągać pochopnych wniosków. Previa, jaka jest, każdy wie. Do "współczesnych norm" jej daleko. Choć z dwojga złego wolałbym "zdarzenie" previą niż na przykład golfem II. Oceniając w "wartościach bezwzględnych". Myślę, że uczestnicy mieli sporo szczęścia.

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » ndz 04 lip, 2010

ja nie rozumiem tylko tego, jak ktoś mógł dopuścić do tego, żeby pijany wiózł dzieci. Bierność rodziców tych dzieci jest porażająca.

Maxiek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Maxiek » ndz 04 lip, 2010

szczerze to takie sytuacje sprawiają, że coraz bardziej chciałbym, aby pijanym kierowcom odbierać prawo jazdy dożywotnio... tylko zrobić, to mądrze a nie tak, żeby facet po jednym piwie który prowadzi rower szedł do ciupy. i wciąż się zastanawiam jak wielkim debilem (przepraszam, ale aż mnie rozsadza ze złości) trzeba być, żeby pozwolić prowadzić komuś w takim stanie i jeszcze wieźć dzieci... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Previa '96 z gazem (juÂż wÂłasna :D)
Daihatsu Feroza '89 (http://www.autocentrum.pl/awc/maxiek/da ... roza-1989/)

Awatar użytkownika
astrogoth
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: astrogoth » ndz 04 lip, 2010

Dla mnie powinno sie wprowadzic odpowiedzialnosc karna dla pasazerow... zmienilo moze by to patrzenie innych na to gdy wsiadaja do autka z pijanym kierowca. Jak ja wypilbym dwa piwa i chcial wsiasc za kolko to zona sama by chyba po policje zadzwonila jesli bym sie awanturowal.
Jestem synem mego ojca
jestem ojcem mego syna.
KaÂżdy z nas osobno wziĂŞty
ca³¹ resztê przypomina.

Nie potrafiê siê odró¿niÌ
od swej wÂłasnej jego twarzy
chociaÂż twarz zupeÂłnie inna
moÂże czasem mi siĂŞ marzy

Awatar użytkownika
galtom
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: galtom » pn 05 lip, 2010

astrogoth pisze:Dla mnie powinno sie wprowadzic odpowiedzialnosc karna dla pasazerow...
Lepiej nie... malo to pijanych kierowcow autobusow np. komunikcji miejskiej...? Chcesz zeby caly autobus szedl siedziec? :-)
Pozdrawiam, Galtom
Obrazek

Awatar użytkownika
Bolek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Bolek » pn 05 lip, 2010

Co do pijanego kierowcy szkoda słów... Ale gdzie byli rodzice tych dzieci ??? Jak dla mnie to ich wina jest nawet większa niż kierowcy...

A z innej beczki to po uderzeniu w drzewo i przejści przez dach Prevka wygląda zadziwiająco dobrze...

PS.

Najpierw napisałem to co powyżej a później obejrzałem fotki... I zobaczyłem te maluszki które niczego nie świadome zaufały i usiadły z kretynem który mógł je po prostu zamordować... Moge dostać kreche ale ja bym chłopa po prostu zajebał....
Bolek :)

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » pn 05 lip, 2010

Bolek pisze:Moge dostać kreche ale ja bym chłopa po prostu zajebał....
nie dostaniesz krechy bo ja też bym go zajebał

Awatar użytkownika
grzechoo
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: grzechoo » pn 05 lip, 2010

Szczęście w nieszczęściu, tylko się cieszyć że nikt nie zginął.
Co do kierowcy, to szkoda słów, nie ma bata na nich, zawszy byli, są i będą, oby jedynymi ofiarami wypadków które spowodują byli oni sami.
[you], szukasz nowych czĂŞÂści do Swojej Prevki?
Wal na PW, coÂś wykombinujemy.

Awatar użytkownika
galtom
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: galtom » wt 06 lip, 2010

A ja bym Wam dal krechy - czerwien w tym wypadku oznaczala by rzadze mordu w oczach :-)
Jakos dopoki nie mialem Karola te wszystkie inf. o rannych, bitych, generalnie nie kochanych przez rodzicow dzieciach przyjmowalem jak kazda inna inf. w wiadomoscia - ot... zdarzylo sie, trudno.
Teraz tego typu wiadomosci sprawiaja mi fizyczny bol....
Pozdrawiam, Galtom
Obrazek

Awatar użytkownika
Matka prEvka
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Matka prEvka » śr 07 lip, 2010

Podpisuję się dwoma ręcami pod Bolem i Hoyną
[scroll] [URL=[/URL]
[/scroll]

Awatar użytkownika
astrogoth
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: astrogoth » czw 08 lip, 2010

galtom pisze:
astrogoth pisze:Dla mnie powinno sie wprowadzic odpowiedzialnosc karna dla pasazerow...
Lepiej nie... malo to pijanych kierowcow autobusow np. komunikcji miejskiej...? Chcesz zeby caly autobus szedl siedziec? :-)
W takim przypadku dzwonie na policje...

Moge si epochwalic sytuacja w ktorej jadac autem z kolega samochod przed nami dziwnie sie zachowywal, gdy zrownalem sie z nim zauwazylem ze kierowca tez sie dziwnie zachowywal, mowie do kumpla dzwon na policje. Podalismy info dotyczace pojazdu, numeru rejestracyjnego i kierunku jazdy, auto przejezdzalo przez miasto, na koncu miasta goscia zatrzymali, mial problemy z wyjsciem z auta.
Jestem synem mego ojca
jestem ojcem mego syna.
KaÂżdy z nas osobno wziĂŞty
ca³¹ resztê przypomina.

Nie potrafiê siê odró¿niÌ
od swej wÂłasnej jego twarzy
chociaÂż twarz zupeÂłnie inna
moÂże czasem mi siĂŞ marzy

Awatar użytkownika
Bolek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Bolek » pt 09 lip, 2010

astrogoth pisze:mial problemy z wyjsciem z auta.
No to ja miałem jeszcze lepiej: wyprzedziłem kolesia który w zakrętach praktycznie stawał a potem "cegła". Jechał odbijając się od krawężników i najeżdżając na chodniki po obydwu stronach. Widać było że zapruty. Tel na policję a potem dałem mu sie wyprzedzić w zatoczce i jadąc za nim przez miasto podawaliśmy namiary jednocześnie ładując po klaksonie żeby ostrzec pieszych i innych kierowców. W końcu musiał się zatrzymać na światłach a kumpel wyskoczył i wyrwał mu kluczyki ze stacyjki. W tym momencie z dwóch stron nadjechały radiowozy i chłopaki przejeli kierowcę. Gość momentalnie zasnął i musieli go wyciągać...
Bolek :)

KADAG
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: KADAG » ndz 11 lip, 2010

Miałem ze 6 latek tamu taką sytuację jechełem z W-wki dołodzi i od rawy maz.dzwoniłem na policje że kolo łapie pobocze albo sąsiedni pas dojechałem do brzezin i nic zlew total :evil: :evil: :evil:

ODPOWIEDZ