Niechlubny udział prefki w wypadku w Lublinie

Nowości ze świata motoryzacji i nie tylko.

Moderatorzy: Matka prEvka, galtom, parrot, HOYNA, [M]oderatorzy

Awatar użytkownika
astrogoth
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: astrogoth » czw 07 kwie, 2011

Zapraszam do Tczewa, miasto mostow, od kilku lat remontuja nam wiadukty otwierajac jedden zamukaja drugi i w ten sposob caly tczew jezdzi tylko jedna mozliwa droga bo alternatywy sa nieprzejezdnde, rzecz jasna ze sie korkuje bo jest duze natezenie ruchu ale zyczliwosc ludzi powoduje, ze na skrzyzowaniach na ktorych nie ma swiatel czlowiek radzi sobie rewelacyjnie i bez spinania, gorzej jest tam gdzie sa swiatla bo na czerwonym musisz stac... a jakby tego nie bylo tylko plynny ruch to korkow nie byloby wcale. Na poczatku byla masakra kazdy sie wpychal i chcial byc pierwszy a teraz... dojezdzam do glownej i od razu wjezdzam zawsze wpuszczaja, robie lewoskret przez sznur aut prawie na pewniaka zmniejszajac jedynie nieznacznie predkosc... mozna??? Mozna
Jestem synem mego ojca
jestem ojcem mego syna.
KaÂżdy z nas osobno wziĂŞty
ca³¹ resztê przypomina.

Nie potrafiê siê odró¿niÌ
od swej wÂłasnej jego twarzy
chociaÂż twarz zupeÂłnie inna
moÂże czasem mi siĂŞ marzy

Awatar użytkownika
Bolek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Bolek » sob 09 kwie, 2011

Tak samo jak pisze Cziwo jeździ się po Grecji. Po chwili jazdy po Atenach na stresie że zaraz ktoś mnie rozjedzie albo wymusi pierwszeństwo w mózgu przeskoczyła klapka i jeździło mi się na super luzie. Wystarczy włączyć kierunkowskaz i wykonać manewr - proste i bez trąbienia :)
Bolek :)

ODPOWIEDZ