PREVIA EMINA ESTIMA X- limited dizel automat V angielska

Wszystko na temat galerii zdjęć

Moderatorzy: Matka prEvka, HOYNA

maciej36

Post autor: maciej36 » ndz 12 sie, 2007

Każdo orze jak może :D :D

Awatar użytkownika
ciupek77
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: ciupek77 » ndz 12 sie, 2007

nie tyle orze,jest luka i mozna ja zapelnic.robia to inni,moge i ja.moze kazdy inny.nauczylem sie nic nie robic na sile.nikogo nie namawiam.jak ktos potrzebuje to pomagam,mam cos z tego i to jest zdrowe.nikomu nie obiecuje zlotych gor.moge komus zaoszczedzic pare ladnych tysi,ale nikogo nie bede namawial.minely juz czasy kiedy to mnie zalezalo zeby z kims interes zrobic.moge zyc tak jak zyje i jest dobrze.moge z kims zrobic biznes i obie strony sa do przodu.Nigdy nie biore kasy z gory bo to zobowiazuje.lepiej zrobic dwa razy w roku interes zeby wszyscy byli happy,niz krecic ludzi i robic sobie wrogow.tyle!
Tym chata bogata....co ukradnie tata:-)

maciej36

Post autor: maciej36 » ndz 12 sie, 2007

I oto chodzi, ważne aby sobie w życiu radzić :mrgreen:

Awatar użytkownika
ciupek77
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: ciupek77 » ndz 12 sie, 2007

wlasnie kolega z Radomia pisal ze koparki,ladowarki,itp.od96r wszystko biora.takze mam troche roboty.zobaczymy.czasem szukasz kasy i nic.czasem sama wpada i nie wiesz skad

fotokrak

Post autor: fotokrak » pn 13 sie, 2007

NO tak to już jest :)
kurcze wczoraj przejeżdżałem w tym samym miejscu gdzie robiłem te zdjęcia i stała następna estima, ale była jakaś taka tuningowana, niestety telefon mi sie rozładował i nie udało mi sie zrobić fotki

maciej36

Post autor: maciej36 » pn 13 sie, 2007

musisz mieć w schowku aparat cyfrowy gotowy do działania :wink:

Awatar użytkownika
ciupek77
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: ciupek77 » wt 14 sie, 2007

dtmar pisze:Z ciężarówkami faktycznie jest teraz problem. Na nowy ciągnik siodłowy trzeba czekać do 9 miesięcy, a używki 2 letnie chodzą w cenie nowych. Na kontynencie, na zachód od Odry używki też już trudno znaleźć.
Ciupek, rzeczywiście możesz zarobić, powodzenia :!:
wlasnie zobaczylem po ile wolaja w polsce za ciagniki i juz wiem czemu szukaja ich w UK. http://www.autotrader.pl/details,28828,102248502.asp .u mnie mozna czasem taka za20-25tysia wyszukac.wiec oszczednosci moga siegnac 100kola na polskie.niezle

fotokrak

Post autor: fotokrak » wt 14 sie, 2007

a ja dziś rozmawiałem z gosciem co siedział w temacie ciągników siodłowych i właśnie mówił ze przerobienie to pestka a niektóre to wręcz nie wymagają żadnych inwestycji.
po prostu wszytko przygotowane wystarczy pozamieniać miejscami.
Podobno ja się nie znam

Awatar użytkownika
ciupek77
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: ciupek77 » wt 14 sie, 2007

temat jest Krzysztof naprawde ciekawy.Jestes tutaj tak czy inaczej.mozna cos zarobic.najwazniejsze ze druga strona tez bedzie happy.czasem sie szuka auta pare godzin,czasem dwa tygodnie.nikt tu nikogo nie oszukuje.masz znajomych w spedycji,lub firmach transportowych w plosce to mozna pomoc komus i samemu miec cos z tego.pozdro

fotokrak

Post autor: fotokrak » śr 15 sie, 2007

wiem wiem, ale ja raczej sie nie znam wiec nie będę sie brał za cos o czym komplementarnie nie mam pojęcia, ot wrzuciłem kilka słów na temat to co usłyszałem, podobno najprościej przerobić SCANIE przekładając panele, gosciu się smaił że jak by się uparł to na promie by można przekładać, zapewne odrobina przesady by zobrazować łatwość.
mam trochę wiedzy z mechaniki, wiem jak doskrobać panewki, lecz brak mi cierpliwości wiem wiele rzeczy ale kurcze nie czuje się na tyle by brać się za handel samochodami, bo po prostu trzeba mieć coś co ja nazywam opcja supermena, czyli rentgen w oczach, bo jak wiadomo w samochodach najczęściej sypie się to co nie widać. dlatego do tej pory zawsze kupowałem nowe samochody i pierwszy w życiu używany kupiliśmy dla Beatki bo się jej spodobał i nie mogę narzekać udało nam się po pieronie 150 km dzień w dzień przez rok i praktycznie żadnych problemów :-)
Ale fajowo że masz pomysł i go realizujesz :) to się liczy na +
szczerze mówiąc szkoda że tak prevekie można ławo przerobić wydaje mi się że było by bardzo dużo chętnych nawet te z roczników po 2002 mimo wysokiej ceny a jak wiemy polscy dystrybutorzy olali ten model

Awatar użytkownika
ciupek77
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: ciupek77 » śr 15 sie, 2007

otoz ja nie chandluje,ale wyszukuje dla kogos auta.to klient wie co go interesuje.ty mu szukasz.dzwonisz,ewentualnie jedziesz ogladasz i slesz mailem foty.nie ma sensu pakowac20tysia i martwic sie o transport,przerobke i szukac klienta.klientem jest najcz.firma transportowa(gosc bierze od spedytora kurs do UK i ma transport za free),klient przyjezdza na miejsce z gotowka i to on podejmuje ost.decyzje czy bierze auto czy nie.bierzesz tysia funia prowizji,tylko jesli transakcja przebiegla pomyslnie(przy zysku z auta ta prowizja,nie jest wysoka).przewaznie "transportowcy"maja swoje warsztaty i przerobke robia sami.tak to mniej wiecej wyglada.A co do przerobki to faktycznie jest latwiej niz w osobowkach.nie trzeba wybebeszac instalacji itp.czasem zmieniaja kabine(dlatego czasem szukam stluczka).No i najwazniejsze nie mozna tego traktowac jako sposob na zycie,zeby nie stac sie pazernym.to jest mily dodatek do pensji i jesli sie to tak potraktuje,to ma to szanse bytu.pozdro

Awatar użytkownika
ciupek77
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: ciupek77 » śr 15 sie, 2007

taka ciekawostka.jest piekna Avensia na licytacji.cena pewnie dobije do4tysi ale zobaczcie sami http://www.hbc.co.uk/cgi-bin/zyview/D=v ... EM%20IMAGE w kraju jakies 60 tysi.milego ogladania

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » śr 15 sie, 2007

Rumcajs pisze: Moja ma turbo
skąd masz TURBO Grzesiu :?: :roll:
:!: Ratujmy polski jĂŞzyk. MĂłwmy NIE dla e-analfabetyzmu :!:
°トヨタ°エスティマ°PREVIA GALERIA°トヨタ°エスティマ°

Awatar użytkownika
andzrej_l
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: andzrej_l » wt 12 sie, 2008

Robimy zlocik czerwiec 2018 :mrgreen:
[scroll]a i tak was lubie[/scroll]
http://bogatyojciec.pl/?A=45810

Awatar użytkownika
astrogoth
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: astrogoth » wt 12 sie, 2008

No Andrzejku kawal fury i do tego all wheel drive i SC fiu fiu. I zdjecia ucziwie porobione. I cena raptem mniej jak 20 tysi tylko przywiezc...
Jestem synem mego ojca
jestem ojcem mego syna.
KaÂżdy z nas osobno wziĂŞty
ca³¹ resztê przypomina.

Nie potrafiê siê odró¿niÌ
od swej wÂłasnej jego twarzy
chociaÂż twarz zupeÂłnie inna
moÂże czasem mi siĂŞ marzy

Awatar użytkownika
andzrej_l
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: andzrej_l » wt 12 sie, 2008

Pawcio czy oglądałeś filmik. :roll:
Robimy zlocik czerwiec 2018 :mrgreen:
[scroll]a i tak was lubie[/scroll]
http://bogatyojciec.pl/?A=45810

Rumcajs

Post autor: Rumcajs » wt 12 sie, 2008

W akcie desperacji myśli kłębią się w głowie.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3860680
nawet to mnie interesuje.
Gadałem ze swymi mechasami.Próbują mi wybić z głowy PREVIOWóZ
Nie skutecznie na szczęście!!!

Awatar użytkownika
astrogoth
Previanin
Previanin
Kontakt:

Rumcajs oni by chcieli zebys ty kupil Chrystlera beda mieli z ciebie pozytek.
Filmik ogladalem i zastanawiam sie co to jest ten golden fuel system, zaraz uruchomie google zeby sie dowiedziec. Ogolnie fajny pomysl wrzucenie filmiku na aukcje. A ta sienka troszeczke stoi ale tez fajny wariant jednak mniejsza w srodku od Prevki o duzo no ale nowsza. Ma swoje plusy i minusy i ogolnie powiem, ze to zupelnie inne auto.

Ze niby tamta prevka na oleju roslinnym jezdzi???

A mozna od razu frytki na nim robic??
Jestem synem mego ojca
jestem ojcem mego syna.
ca³¹ resztê przypomina.

Rumcajs

Nie wiem co robić???
Sienna to jest tylko sugestia.
aaaaaaaaakkkkkttttt desperacji.!!!
Chrystek Odpada.
Jeśli już to wolałbym bełkota 806 ewentualnie 807.
ale chcę previe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ciupek77
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: ciupek77 » wt 12 sie, 2008

Grzesiu jak kupisz belkota,narobisz sobie klopota....O tych sienach slyszalem ze ciekawe,ale nawet nigdy nie siedzialem w takiej.

Rumcajs

Przemo ja też nie siedziałem w takim i podobnie słyszałem.
Szukam dalej.

Awatar użytkownika
astrogoth
Previanin
Previanin
Kontakt:

"Szukam szukania mi trzeba domu, gitara i piorem, a gory nade mna jak niebo a niebo nade mna jak gory." - jakos tak to lecialo... Grzesiu spokojnie, pospiech zlym doradca. Pamietaj tylko spokoj nas uratuje. Zobacz a ta co andrzej pokazal??? Kawal niezlej maszyny i drugiej takiej nie znajdziesz w Polsce. Tylko trzeba trzy miesiace poczekac tak jak Bolek. Ale wiesz powiem Ci ze trzy miesiace to nie jest zle, bo watpie zeby cos sie pokazalo przez ten czas. Ja szukam na niemieckich stronach i nic ciekawego nie widze. Ale jak to wuja mowi, ktory jezdzi co dwa tygodnie do Niemiec to, ze dobre autka na pniu sa kupowane a te co na necie to zazwyczaj znacznie gorsze, no chyba ze prywatne oglozenie.
Jestem synem mego ojca
jestem ojcem mego syna.
ca³¹ resztê przypomina.

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » wt 12 sie, 2008

Rumcajs pisze:Nie wiem co robić???
spokojnie Grzesiu, nie rób głupstw. Jak jeszcze raz pomyślisz o innym aucie niż prefka to zadzwoń, a wybije Ci głupoty z głowy. :wink:

Rafal
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Rafal » wt 12 sie, 2008

andzrej_l pisze:Jak wam się to podoba :roll: :wink: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Cars-Tru ... 8539418265
Mi się podoba bardzo.Oglądałem filmik i czytałem opis.Previa dieselek.Jeździ też na oleju roślinnym.. tam z przodu jest instalacja z podgrzewaczem pewnie do tego.Ciekawe bo nie wspominają nic czy było przerabiane na diesla,że niby nie był sprzedawany w tej konfiguracji w USA.Kłamczuszek.Silnik tam jest 3CT czyli taki jak mam ja w Estimie.Na klapie znowu jest znaczek S/C.. A moja Previa dieselek jeszcze w garażu..

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » wt 12 sie, 2008

Rafal pisze:Mi się podoba bardzo.Oglądałem filmik i czytałem opis.Previa dieselek.Jeździ też na oleju roślinnym.. tam z przodu jest instalacja z podgrzewaczem pewnie do tego.Ciekawe bo nie wspominają nic czy było przerabiane na diesla,że niby nie był sprzedawany w tej konfiguracji w USA.Kłamczuszek.Silnik tam jest 3CT czyli taki jak mam ja w Estimie.Na klapie znowu jest znaczek S/C.. A moja Previa dieselek jeszcze w garażu..
no właśnie miałem pytać co to za ustrojstwo pod maską w tej prevce, ale już mam wyczerpującą odpowiedź. THANX Rafale. :wink:

Rafal
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Rafal » wt 12 sie, 2008

Tak mi się wydaje.Gdzieś widziałem ofertę instalacji do oleju rzepakowego.Polega to na tym że zimą rzepak musi być podgrzewany bo gęstnieje,odpala się na ropie i przełącza na rzepak.

marta_P
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: marta_P » wt 12 sie, 2008

astrogoth pisze:"Szukam szukania mi trzeba domu, gitara i piorem, a gory nade mna jak niebo a niebo nade mna jak gory." - jakos tak to lecialo...
...komu gloria.... Grześ czuwamy nad Tobą, ty nie świruj - szukaj dalej :mrgreen:

Awatar użytkownika
astrogoth
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: astrogoth » śr 13 sie, 2008

Rafal pisze:Tak mi się wydaje.Gdzieś widziałem ofertę instalacji do oleju rzepakowego.Polega to na tym że zimą rzepak musi być podgrzewany bo gęstnieje,odpala się na ropie i przełącza na rzepak.
To ustrojstwo nazywa sie Golden Fuel System informacje na ten temat sa tutaj :arrow: www.goldenfuelsystems.com dla angielskojezycznych.
Jestem synem mego ojca
jestem ojcem mego syna.
ca³¹ resztê przypomina.

Awatar użytkownika
Bolek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Bolek » śr 13 sie, 2008

Hmmm... takiego ustrojstwa to bym sie bał :) Z normalnymi Prevkami jest zonk z mechesami a co dopiero z dieslem wynalazkiem :) No chyba że do Rafała z czymś takim :mrgreen:

Rumcajs, a co ma mieć Prevka jakiej szukasz ? Bo moja biała będzie do sprzedania za jakieś dwa tygodnie... (jak tylko zrobią mi w Lublinie złotą)... Niby mam klientke na nią ale nie wiem jeszcze co z tego będzie...
Bolek :)

ODPOWIEDZ