Simmering na wale osprzętu.

wszystko co dotyczy silnika i jego bliskich okolic.

Moderatorzy: parrot, HOYNA, Matka prEvka, galtom, 0jciec Prezes, Ladapis

olf
Nowy

Simmering na wale osprzętu.

Post autor: olf » pn 04 wrz, 2017

Witam Wszystkich , w mojej Previi mam niewielki wyciek na tym przednim wale co napędza osprzęt, lekko cieknie i rozmazuje sie potem na całej misce... czy ktoś to już naprawiał ? czy od razu muszę ściagac miske i zając się np. pompą oleju ? moja Previa ma ponad 330 tkm..
Pozdrawiam

mrb27
Previanin
Previanin
Kontakt:

Re: Simmering na wale osprzętu.

Post autor: mrb27 » sob 23 wrz, 2017

Chodzi tobie o simering na wale od strony pasażera ?? Ja miałem podobny problem ale powód wysadzenia tego uszczelniacza były dwie podkładki pod wtryskiwaczami ,nie wiem jak tobie opisać to dokładnie ale ciśnienie wracało z powrotem na dół i wywaliło ten uszczelniacz . Długo też się borykałem z tym problemem każdy coś innego mi mówił. Pomógł mi z neta mechanik z serwisu Toyoty wymieniłem na początku podkładki pod wtryskami , a potem zmieniłem uszczelniacz na wale w d4d trzeba rozrząd zdemontować i Prevka hula , jak miałem wywalone te podkładki pod wtryskami to zaczęła pobierać olej na początku mniej ale po jakiś 20tyś to było prawie 1L na ok 1000km po tej naprawie od wymiany do wymiany nic nie dolewam

olf
Nowy

Re: Simmering na wale osprzętu.

Post autor: olf » śr 04 paź, 2017

Witam , u mnie cieknie z simmeringu na tym krótkim wale co idzie od silnika do przodu pojazdu , do napędu pompy wspomagania, klimy nie ma .. :-(

ODPOWIEDZ