Wstęp i ogólnie :)

Wszystko co dotyczy sprzętu audio i nagłosnienia w Toyocie Previa

Moderatorzy: Matka prEvka, galtom, parrot, HOYNA, 0jciec Prezes, Ladapis, [M]oderatorzy

montemax

Wstęp i ogólnie :)

Post autor: montemax » ndz 04 wrz, 2005

Witam serdecznie.
Ponieważ jestem człowiekiem, który zawsze i wszędzie słucha muzyki (praktycznie każdej) zostałem zaproszony do moderowania tego działu. Na wstępie kilka słów o tym, czego możecie się tutaj spodziewać. Jestem właśnie na etapie nagłaśniania auta i w kolejnych tematach będę szczegółowo opisywał poszczególne fazy tego przedsięwzięcia a także postaram się zamieszczać zdjęcia.
Napiszę, co fabrycznie siedzi w Aucie i co trzeba zrobić, jeżeli brakuje nam czegoś :)
Ostatnio zmieniony czw 06 lip, 2006 przez montemax, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
andzrej_l
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: andzrej_l » ndz 04 wrz, 2005

witaj tomku czekamy na wspaniałe efekty twojej pracy audio w prevce :mrgreen:
Robimy zlocik czerwiec 2018 :mrgreen:
[scroll]a i tak was lubie[/scroll]
http://bogatyojciec.pl/?A=45810

eltech

Post autor: eltech » pn 05 wrz, 2005

Tomek i koniecznie podawaj orientacyjne ceny tych przeróbek abyśmy mogli sobie takie wydatki za jakiś czas planować

montemax

Post autor: montemax » wt 13 wrz, 2005

Witam Wszystkich.
Mam obecnie zdecydowanie za mało czasu na wszystko, jednak obiecuje,że sie poprawię. Obecnie wsadziłem w auto 4600 zł i gra jak na wiejskiej dyskotece. Pracuje na to żeby zarobić na życie i w wolnych chwilach pracuje nad autem. Obecnie gra sterownik Alpine CT1502 z dedykowana zmieniarką, dwa wzmacniacze dwu kanałowe, których nazw nawet nie będę wymieniał, bo zabijecie mnie śmiechem. Ale zapewniam,ze są na mosfetach. Jeden z nich napędza przedni zestaw dwudrożny włoskich głośników AD (1200zł detal) a drugi wzmacniacz steruje subwoferem Focala 33K koszt samego głośnika ok 1800zl. żaden ze wzmacniaczy nie zapewnia podstawowej kontroli głośników (po prostu bas się wlecze godzinami i jest go tak za dużo ze aż mnie boli). Niestety czeka mnie przerabianie drzwi i adaptacja auta do zestawu trójdrożnego Focala. I wszystkie wolne chwile temu właśnie poświęcam.
To tyle na razie. Jak opanuje technikę zamieszczania zdjęć na stronie to wtedy zobaczycie moje poczynania.

Pozdrawiam.

Gabrish

Post autor: Gabrish » wt 13 wrz, 2005

Ja mam radio i 4 głośniki i też gra i moge ustawić gdzie ma mocniej grać na tyle czy na przodzie i fajnie jest :lol: :D I nie przeszkadza mi jak czasami jakiś głośnik czeszczy..nie jestem audiofilem..ma grać i tyle :) Pozdrawiam

eltech

Post autor: eltech » czw 15 wrz, 2005

Montemax ja niewiele zrozumiałem z tego co opisałeś nie wspominając już o nazwach - a może tak bardziej łopatologicznie, po polsku :mrgreen:

Awatar użytkownika
0jciec Prezes
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: 0jciec Prezes » ndz 18 wrz, 2005

Tomuś !!! co Ty nam ceny detal podajesz ??? dawaj ceny dla nas .... do prevek !!!
Dostepny jestem pod komĂłrka od 9 do 17 - 603 504 444 - jak nie odbieram proszĂŞ o sms - oddzwonie jak tylko bĂŞdĂŞ mĂłgÂł.
ZAKON PREVIAN

Awatar użytkownika
Sylwester
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: Sylwester » śr 21 wrz, 2005

Fajnie robić audio przy swojej bryce i jeszcze się na tym znać 8)
Czekamy na dalsze modyfikacje.

eltech

Post autor: eltech » sob 24 wrz, 2005

dobrze jest znać się na czymś i mieć czas aby przy tym pogrzebać

Awatar użytkownika
0jciec Prezes
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: 0jciec Prezes » ndz 25 wrz, 2005

czas ..... czas ..... czas ..... no i jakis pomysł - w previ nie ma gdzie muzyki załozyć ... a tomek wymyślił
Dostepny jestem pod komĂłrka od 9 do 17 - 603 504 444 - jak nie odbieram proszĂŞ o sms - oddzwonie jak tylko bĂŞdĂŞ mĂłgÂł.
ZAKON PREVIAN

eltech

Post autor: eltech » ndz 25 wrz, 2005

Jak się pozdejmuje boczki to jest tam z tyłu całkiem sporo miejsca, a poza tym każda jest inna i w każdej inaczej jest rozwiązane miejsce

eltech

Post autor: eltech » ndz 16 paź, 2005

montemax co z tym tłumaczeniem na polski tego co wcześniej napisałeś :mrgreen:

Awatar użytkownika
0jciec Prezes
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: 0jciec Prezes » pn 17 paź, 2005

montemax nas już chyba nie kocha ......
ZAKON PREVIAN

eltech

Post autor: eltech » ndz 23 paź, 2005

to nie ładnie z jego strony

Awatar użytkownika
0jciec Prezes
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: 0jciec Prezes » ndz 26 mar, 2006

dział umiera ....
ZAKON PREVIAN

eltech

Post autor: eltech » pn 27 mar, 2006

trzeba ogłosić konkurs na zapaleńca od głośników :mrgreen:

Awatar użytkownika
andzrej_l
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: andzrej_l » czw 21 wrz, 2006

teraz chyba na zapaleńca mp3 :mrgreen:
Robimy zlocik czerwiec 2018 :mrgreen: