laptop w previ

Wszystko co dotyczy sprzętu audio i nagłosnienia w Toyocie Previa

Moderatorzy: Matka prEvka, galtom, parrot, HOYNA, 0jciec Prezes, Ladapis, [M]oderatorzy

Awatar użytkownika
areklegionowo
Previanin
Previanin
Kontakt:

laptop w previ

Post autor: areklegionowo » ndz 02 maja, 2010

co myślicie o zamontowaniu laptopa w podsufitce , moje dzieci na pewno by się ucieszyły , czy ktoś już tego próbował ?
arek legionowo

Awatar użytkownika
grzechoo
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: grzechoo » ndz 02 maja, 2010

Jakoś nie widzę Twojej wizji.
Sam myślałem o małym LCD zamontowanym w suficie i z centralą w schowku przednim, ale laptoka nie mogę sobie wyobrazić - tzn. mogę, ale mi to jakoś nie pasuje - bo aby zamontować go stabilnie, to trzeba by go zamocować blatem do sufitu, a po otwarciu ekran był by obrócony o 180 stopni w stosunku do normalnej pozycji, poza tym nie wiem jak by nawet się laser zachował, nie mówiąc już o używaniu klawiatury.
Może chodzi Ci o inny sposób montażu, więc jeżeli jestem w błędzie, to zrób jakiś lepszy zarys Twojego pomysłu.
[you], szukasz nowych czĂŞÂści do Swojej Prevki?
Wal na PW, coÂś wykombinujemy.

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: parrot » ndz 02 maja, 2010

Taniej i bardziej z sensem będzie LCD w zagłówkach; za rozsądne pieniądze dostaniesz 7-calówki, a w takich już przyzwoicie ogląda się filmy.

Awatar użytkownika
areklegionowo
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: areklegionowo » ndz 02 maja, 2010

mój laptop kosztował 1200 i ma 15 cali , można obrócić obraz o 180 stopni , a filmy oglądać z dysku , jedyny problem to mocowanie , ale coś wymyśle,pomiędzy szyberami jest wystarczająco dużo mniejsca żeby się zmieścił
arek legionowo

Dareek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Dareek » ndz 02 maja, 2010

Witam , ostatnio robiłem w tym miejscu wzmocnienie ,ponieważ jest tam pusto , więc chcąc cokolwiek tam przymocować to trzeba wzmocnić.

Awatar użytkownika
galtom
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: galtom » pn 03 maja, 2010

I to wzmocnic tak zeby "w razie czego" nie zrobilo nikomu krzywdy.
Nie obraz sie ale sadze ze jest to kiepski pomysl. Ekrany przyczepiane do zaglowkow sa znaczenie bezpiczniejsze. Poza tym, nie wiem jak dlugo wytrzyma Twoj HDD pracujac do gory nogami w czasie jazdy na dziorach.
W tej pozycji korzystanie z klawiatury jest niemozliwe - pozostaje ci myszka na bezprzewodowym usb - no sam patet zapiecia musi byc latwy w obsludze i trwaly. Jkab bedziesz spedzac 40 min na przyczepianiu laptopa i 30 na odczepianiu to po 3 razach przestanie Ci sie chciec, dzieci beda wyc, ze chca - i generalnie bedzie kiszka :-)

Ale jak pisalem, osobiscie nie chcialbym ryzykowac niczyim bezpieczenstwem - ile wazy 3kg laptop gdy odrywa sie od sufitu bo auto jechalo 20km/h i nagle stanelo? O wyzszych predkosciach nawet nie mysle bo na 1000% odpadnie.

Zobacz takie:
http://www.allegro.pl/item1024700194_ze ... extra.html

http://www.allegro.pl/item1011617648_mo ... legro.html

http://www.allegro.pl/item1020791060_go ... _1_zl.html

http://www.allegro.pl/item1025264065_pr ... 7_cal.html

http://www.allegro.pl/item1007162367_2_ ... estaw.html
Pozdrawiam, Galtom
Obrazek

jedenjedyny
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: jedenjedyny » pn 03 maja, 2010

Ja w swojej previusi (wersja bez szyber) za tym górynym nawiewem ma 15 monitor na allgro max 100 do tego komputer pod tylnią kanapą jak do samochodu to max 400 zl + KLWJATURA I MYSZKA BEZPRZEWODOWA DO TEGO PRZETWORNICA NA 220 ZA 130 ZL RADYJKO Z AUX PIONIERA NOWE 4 LATA TEMU 350ZL TERAZ ZA 100 GLOSNIKI Z PRZODU CLARIONA 180 ZL ZA 2 JAJKA 2 DROZNE Z TYłU SERYJNE W BAGAZNIKU TUBA SAMSUNGA PRZEROBIONA NA BASS REFLEX CZYLI + DRUGI GLOSNIK 30 ZDRUGIEJ STRONY JA DALEM 300 ZL WSZYSTKO 1200 A MOZNA LICZYC ZE TAKI KOMPUTER TO TERAZ PRZEZYTEK I KARZDY W DOMU MA TAKI ZBÊDNY TO ODRAZU TANIEJ TUBE PRZEROBILEM SAM ORAZ CALKOWITY MONTARZ TAKRZE SAMODZIELNY MONITOR NA ZAWIASACH MAM ZAMIAR ZAMONTOWAC DRUGI MONITOREK Z PRZODU JAKąS 10 JAK ZNAJDE BY MOZNA BYLO STERRROWAC KOMPUTEEM Z PRZODU NIE BAWEM BEDą FOTKI
PREVIA PREVIA PREVIA
OMEGA OMEGA OMEGA
MOJE ZYCIE

Awatar użytkownika
RysZeg
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: RysZeg » pn 03 maja, 2010

Jedenjedyny.Rzuć jakieś zdjęcie na forum.

ELEKTRO
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: ELEKTRO » pt 07 maja, 2010

KLW... .... ...FOTKI ...
Napisz jeszcze... dlaczego krzyczysz

ODPOWIEDZ