Kabel od anteny

Wszystko co dotyczy sprzętu audio i nagłosnienia w Toyocie Previa

Moderatorzy: Matka prEvka, galtom, parrot, HOYNA, 0jciec Prezes, Ladapis, [M]oderatorzy

Quasi
Previanin
Previanin
Kontakt:

Kabel od anteny

Post autor: Quasi » wt 24 sty, 2012

Witam
Stało się tak, że odkręciłem antenę i "udało mi się tak wyciągnąć przewodu, że odłączyłem ją od reszty. (Na końcu pojawił się taki mały jack) gdzieś ta wysokości dolnej linnii szyby przedniej. Czy żeby go podłączyć do instalacji radyja trzeba demontować kokpit z przodu? A jeśli tak to w jaki sposób się to robi. Nie jest to coś co uniemożliwia jazdę ale czasem gadający głos lub śpiewający w samochodzie się przydaje.
I wcale nie jestem specem jak to szefostwo zdążyło kiedyś "życzliwie" mi przypisać. A że na samym początku bytności tu strzeliłem gafę i podpadłem szefostwu to fakt ale nie było to ze złych intencji. W końcu ktoś kiedyś musi podpaść no nie :D
Quasi

Tomek Kraków
Previanin
Previanin

Post autor: Tomek Kraków » wt 24 sty, 2012

Musisz grzebnąć pod maską za mechanizmem wycieraczek ,tam znajdziesz odpowiedź na pytanie.

Humek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Humek » śr 25 sty, 2012

pod maską od strony przepływomierza jest mały otwór tam znajdziesz resztę
opcja szukaj to skarbnica informacji

Quasi
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Quasi » śr 25 sty, 2012

Dzięki
Faktycznie za przepływką po prawej stronie idzie sobie kabelek, który przechodzi przez zaślepkę po zdjęciu której jest złączka z anteną.
Generalnie sprawdza się generalna zasada, że jak się wie to wszystko wydaje się proste i oczywiste a jak się nie wie to nawet małe utrudnienia wydają się trudne.
Generalnie dzięki za pomoc. Minuta roboty i wszystko działa.
Quasi

ODPOWIEDZ