wyciszenie,przygot.pod Subwoofer

Wszystko co dotyczy sprzętu audio i nagłosnienia w Toyocie Previa

Moderatorzy: Matka prEvka, galtom, parrot, HOYNA, 0jciec Prezes, Ladapis, [M]oderatorzy

terenn

Post autor: terenn » śr 04 paź, 2006

papciosmurf URATOWAłEś MOJE NERWY!!! udało sie... jeszcze w żadnym aucie nie idziałem tak przytwierdzonego radia!!! w sumie trzeba było odkręcić 14 sróbek z czego 2 takie uparte (na dziwny klucz 8,5 i to w dodatku tak specialnie zrobione łebki że da sie je tylko śróbokrętem dokręcić bo są w kształcie wiatraczka...) jutro porobie pare zdjęć i udokumętuje to troszke... jeszcze raz DZIÊKUJE papciosmurf !!!!

Awatar użytkownika
0jciec Prezes
-#Team Previa
-#Team Previa
Kontakt:

Post autor: 0jciec Prezes » czw 05 paź, 2006

ooo terenn ... miałeś jeszcze nie zdejmowane radio ... te dwie dziwne śrubki to śrubki na "klucz serwisowy" żeby jakiś pan jasio nie mógł ich odkręcić ...:) na ale polak potrafi ... tego skośni nie przewidzieli.
ps. szukam jakiegoś kompaktu do szarego zagazowanego G ...
Dostepny jestem pod komĂłrka od 9 do 17 - 603 504 444 - jak nie odbieram proszĂŞ o sms - oddzwonie jak tylko bĂŞdĂŞ mĂłgÂł.
ZAKON PREVIAN

Awatar użytkownika
papciosmurf
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: papciosmurf » czw 05 paź, 2006

mptoyo pisze:ps. szukam jakiegoś kompaktu do szarego zagazowanego G ...
Jakby co to mam zmieniarkę na 10 płyt z modulatorem FM - daje się podłączyć do każdego radia przez wejście antenowe. Jak Cię interesuje to dzwoń lub pisz :-)
Prawdziwy mĂŞÂżczyzna nie je miodu - prawdziwy mĂŞÂżczyzna Âżuje pszczoÂły !!! :mrgreen:

terenn

NO UDAłO SIE!!!

Post autor: terenn » czw 05 paź, 2006

Udało sie wsadzić radyjko w końcu... no to baze już mam :D teraz tylko pozostaje zrobić panele w drzwiach poprowadzić z 100metrów kabla i będzie gitarka ale sie dopiero narozbieram... :oops:

terenn

Post autor: terenn » sob 07 paź, 2006

dziś udało sie już pociągnąć kable pod wzmacniacz i podłaczyć basik.... gra bardzo przyjemnie ale jeszcze za cicho i za mało dymamicznie gra ten basik.... duża powieszchnia musie mieć duuużo mocy i przynajmniej 2 głośniki... Jestem miło zaskoczony jakościa grania orginalnych głośników w dzwiach odciołem w nich od 120hz w duł i nie pierdzą ani nie trzeszcza.... jak wpadnie mi troche $$$ to sie jeszcze poprawi.

ODPOWIEDZ