Katalizator Previa D4D

Moderatorzy: Matka prEvka, parrot, HOYNA, 0jciec Prezes, bialy100

Humek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Katalizator Previa D4D

Post autor: Humek » śr 09 sty, 2019

Dziś mi się trochę Previa zdławiła, kompletny brak mocy. Pierwsze co pomyślałem to może Paliwo słabszej jakości ale po wymianie filtra to samo. Mechanik potrząsnął tłumikiem i wyszło szydło w worka. Wysypał się katalizator, pojechałem do tłumikarza i mi wyjął to co się wysypało z katalizatora, a właściwie to go po prostu wyciął. Samochód jest w tej chwili jak pies zerwany z łańcucha, lata bardzo szybko :P
Teraz w świetle prawa czy jest to legalne? Skoro posiadam jeszcze jeden katalizator tuż za kolektorem, mój egzemplarz posiadał dwa katalizatory.
opcja szukaj to skarbnica informacji

Tomek Kraków
Previanin
Previanin

Re: Katalizator Previa D4D

Post autor: Tomek Kraków » śr 09 sty, 2019

Wszystko co wyjdzie przy kontroli na drodze przez policje - najwyżej zabiorą ci dowód rejestracyjny i zakażą dalszej jazdy.

Humek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Humek » pt 11 sty, 2019

W świetle prawa mam obowiązek posiadać katalizator, ale czy policjant :evil: :twisted: wie że miałem fabrycznie dwa katalizatory?

Tomek Kraków
Previanin
Previanin

Post autor: Tomek Kraków » sob 12 sty, 2019

Humek ty czegoś nie kumasz . Nie ważne ile masz katalizatorów ważne jakie masz spaliny i to interesuje policje !!!!! .

Humek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Humek » ndz 13 sty, 2019

Tak Tomku. Ale wg katalogów części i znalezionych informacji, w previ jest tylko jeden katalizator, ten zaraz za kolektorem. Ten widać było ze był uniwersalny dołożony.

ODPOWIEDZ