ściemniamy, czyli gdzie ściemnic szybki i jaki koszt

Wszystko o tuningu czyl jak zmienić, zmodyfikować i udoskonalić swoją Previę,

Moderatorzy: Matka prEvka, galtom, parrot, HOYNA, 0jciec Prezes, Ladapis, [M]oderatorzy

fotokrak

ściemniamy, czyli gdzie ściemnic szybki i jaki koszt

Post autor: fotokrak » ndz 04 lis, 2007

Przydało by się ściemnieć tylnie i tylno boczne szyby w mojej previ, macie kogoś godnego zaufania? najlepiej kraków lub katowice, zrobiło by się tuż po sylwestrze, w sieci znalazłem takie coś:
http://www.euroglas.com.pl/52.htm strona budzi zaufanie.
niestety nie używają emaila... :>

Awatar użytkownika
ciupek77
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: ciupek77 » pn 05 lis, 2007

Jak sie dowiadywalem bedac na urlopie to 500-800zl,pewnie jak porzadna folia to i drozej.ale i tak za pol darmo bo u nas tez 500 ale czego innego.ale u mlodych lebkow co jezdza potuningowanymi furami mozna zrobic taniej.chcieli ode mnie 300 ale nie dalem rady bo mnie czas naglil.znajdziesz napewno bez problemu(chyba ze w okresie swiateczno-noworocznym bedzie przepelnienie).z reguly wszyscy szybiarze robia tinty
Tym chata bogata....co ukradnie tata:-)

fotokrak

Post autor: fotokrak » pn 05 lis, 2007

dostałem odpowiedz z jednej z firm

"witam
Znalazłem wasza ofertę, http://www.vpx.com.pl/901.html ciekawi mnie cena
[...]

Witam cena około 450 zł za 5 szyb 5 lat gwarancji i atest ISZiC w Krakowie
pozdrawiam Michał"

Awatar użytkownika
ciupek77
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: ciupek77 » pn 05 lis, 2007

Prevka bedzie troszke drozej,ale mniej wiecej w tych cenach to sie ksztaltuje.dobrze przed oklejeniem zobaczyc jakies autko,ktore wlasnie skonczyli.po pierwsze zeby zobaczyc czy folia jest dostatecznie ciemna(ta ktora ja kupilam w sklepie wogole prawie nie sciemnila),po drugie jakosc szczegolnie w okolicacg uszczelek.jak tam nie jest dokladnie zrobione to poleci.o pecherzach nie wspominam bo raczej jak ktos umie to zrobi gladziutko.powodzenia
Tym chata bogata....co ukradnie tata:-)

ODPOWIEDZ