"Czysty" post techniczny......

Wątki i informacje tylko i wyłącznie związane z działalnością klubu i forum.

Moderatorzy: Matka prEvka, galtom, parrot, HOYNA, [M]oderatorzy

Awatar użytkownika
SiO2
Previanin
Previanin
Kontakt:

"Czysty" post techniczny......

Post autor: SiO2 » pn 29 lis, 2010

....tutorial ?, "krok po kroku" ?.......tak się kiedyś zastanawiałem pituląc różne drobiazgi w swoim autku i oczywiście korzystając z porad na Forum - czy jest możliwy ?, doszedłem do wniosku, że w zasadzie nie, bo przecież każda instrukcja powinna być korygowana, poprawiana, sprawdzana....,a szczególnie do takich urządzeń jak Previa, a tu dobrze by było, coby se ino kliknąć umorusaną smarem ręką w myszkę i już.....
[you] wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrowia, kasy....i czego tam jeszcze Ci potrzeba.....2012 r

Awatar użytkownika
Markoni
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Markoni » czw 02 gru, 2010

Wiesz SiO2, to chyba jest możliwe, moderatorzy mogą tego pilnować, ale wówczas całe forum straci swój smak. Na jednym takim bywam czasem, ale tylko w sprawach technicznych i to trzeba uważąć co się piszę, czy aby na pewnoe w temacie itd. bo od razu kary srogie.

Awatar użytkownika
Bolek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Bolek » czw 02 gru, 2010

Markoni pisze:i to trzeba uważąć co się piszę, czy aby na pewnoe w temacie itd. bo od razu kary srogie.
A ja wolę tak żeby było luźniej :razz:
Bolek :)

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » czw 02 gru, 2010

Bolek pisze:A ja wolę tak żeby było luźniej :razz:
i tak będzie, bo przecież mamy się tu relaksować, a nie stresować :wink:
:!: Ratujmy polski jĂŞzyk. MĂłwmy NIE dla e-analfabetyzmu :!:
°トヨタ°エスティマ°PREVIA GALERIA°トヨタ°エスティマ°

Awatar użytkownika
SiO2
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: SiO2 » czw 02 gru, 2010

Markoni pisze:Wiesz SiO2, to chyba jest możliwe,
..........tylko częściowo, gdy moderator sam siebie (w swoim dyktatorskim zapędzie) obarcza "wszechwiedzą" w danym temacie "tnąc" posty "innowiercze", w myśl zasady "ja tu rządzę....", a i tak musi pozostawić jakąś dyskusję....., chociażby pierwszy post założyciela tematu, którego swoimi narzędziami nie jest w stanie wykasować bez kasowania całego tematu.........ja tak mam z tematami "witaj", "witka z .....", "powitanko", "cześć z ...."......i wedle mnie posty w tych tematach powinny się znależć w stosownym miejscu, bo za przeproszeniem "zaśmiecają" całe Forum, i to nic nie ma do "luzactwa" czy do "stresowania"......
Bolek pisze:A ja wolę tak żeby było luźniej
.....ja też tak lubię, ale tak sobie myślę, że gdybym nie był w "ciągłości" czytania Naszego Forum to bym raczej nie wiedział o co "biega"........., a nowy User to już zupełnie jest bez szans na włączenie się w dyskusję, no musi mieć dużo samozaparcia.........
Ale w sumie nie o tym chciałem, jeno o "czystym poście- tutorcośtam"......ja uważam, że nie da się takiego postu "wysmażyć" bezpośrednio na forum, bo forum to dyskusja, a tu chodzi o instrukcję, no to może by wykorzystać zewnętrzne narzędzia netowe np. "Dokumenty" w gmail i dopiero po "sklarowaniu instrukcji umieścić ją na Forum lub Userom podać do niej lineczkę....jako do "czystego" tutoriala......

[ Dodano: Pią 03 Gru, 2010 ]
https://docs.google.com/document/d/1iGE ... y=CIPJ-uYC

pomyślałem o czymś takim.......każdy może zostać moderatorem.........

PROSZÊ TOMKA KRAKÓW O ZEZWOLENIE DOKONYWANIA ZMIAN W JEGO POśCIE LUB NIE....i przepraszam, że wywlokłem z Forum ten post....., ale to dla przykładu - był krótki i treściwy - spełniał warunki instrukcji, natychmiast go usunę, gdyby coś nie hallo.....
[you] wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrowia, kasy....i czego tam jeszcze Ci potrzeba.....2012 r

Awatar użytkownika
Markoni
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Markoni » pt 03 gru, 2010

Hmmm, z tymi dokumentami google, to nie całkiem łapię jak to działą, a dochodzić mi się nie chce. Ale sądzę, że gdyby zrobić dział "Tutoriale", to tam kto się czuje na siłach mógłby próbować pisać o poszczególnych tematach. Zasada musiała by byc taka, że post edytuje tylko autor, a ew. dyskusja jest w innym dziale/wątku. Dyskusja miała by na celu dopracowanie tutoriala. Może taka Mini-Wiki-Prev by się nadała ?

ODPOWIEDZ