szukam gościa

Wątki i informacje tylko i wyłącznie związane z działalnością klubu i forum.

Moderatorzy: Matka prEvka, galtom, parrot, HOYNA, [M]oderatorzy

Awatar użytkownika
piotrs
Previanin
Previanin
Kontakt:

szukam gościa

Post autor: piotrs » sob 22 sty, 2011

szukam gościa o nicku toyotafan
najprawdopodobniej mam jego prevkę
jeżeli ktoś kojarzy proszę o info (chodzi mi o auto)

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: parrot » sob 22 sty, 2011

Pamiętam kolegę - srebrna toyka, malowane zderzaki...

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 22 sty, 2011 przez parrot, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
piotrs
Previanin
Previanin
Kontakt:

dokładnie srebrna a pamiętasz czy miał jakieś problemy z autkiem

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Narzekał na instalację gazową, chyba ją wywalił (ale za to głowy nie dam). Poza tym nic szczególnego, raczej dbał o autko; Naprawiał zawieszenie, hamulce, takietam...

Zostawił ogłoszenie, że pilnie sprzeda i zniknął z forum...

Awatar użytkownika
piotrs
Previanin
Previanin
Kontakt:

masz jeszcze jakieś zdjęcia bo ta previa(twoje zdjęcie) była na zlocie borki 2008 i nie widać za bardzo z bliska .czy on miał w manualu

Dareek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Dareek » sob 22 sty, 2011

Witam , Previę Toyotafan kupiłem ja , gaz wywaliłem z niej ja (I generacji) , a poza tym to NIC nie było w niej zrobione ,po zakupie wracałem z Wa-wy do Płocka przez Nasielsk (około 40 km. dalej ) On zatankował gaz , około 30 l. w Wa-wie a ja do Płocka jeszcze raz ,takie miała spalanie ,zawieszenie tył ,przód ktoś grzebał ,ale efektów nie było , była bita z przodu i tył + bok z drzwiami suwanymi , zderzaki pomalowane sprayem ( chyba srebrzanką do kuchni węglowych ),nadkola złom , aparat zapł. cały w szarym silikonie a świece tak wypalone elektrody jak igły, do tego ruchome porcelanki. Ciekawi mnie, skąd Parrot masz takie informacje?Tak , że Szanowni Koledzy , trzymajmy się dewizy ,jak Ktoś kupuje Previe , czy to Klubowa , czy też Servisowa (a mam drugą w przeciągu 8lat ) ,czy też od znajomego,dawać luz na różne opowieści , gwarancje itp . , bo moja była KLUBOWA od 2006 roku (mogę się mylić ).Pozdrawiam i myślę , że rozwiałem wątpliwości ,a resztę na Zlocie 2011. :D

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Dareek - wyczuwam lekką ironię :P Nie powiedziałem, że klubowa, że super. Z mojego posta można raczej wywnioskować coś dokładnie przeciwnego, ale to kwestia interpretacji. A raczej nadinterpretacji :twisted:
Tak czy inaczej, jeśli to nie piotrs ma byłą toykę toyotafana, to mamy jasność :)

Piotrs, skąd więc podejrzenie, że to właśnie ten egzemplarz?

Awatar użytkownika
piotrs
Previanin
Previanin
Kontakt:

witam pewnego dnia jaden klubowicz oznajmił mi że chyba tą toykę miał właśnie toyotafan
wydawało się że już gdzieś tą prevkę widział i tak zacząłem poszukiwania ale już wszystko jasne

Dareek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Sorry ,że tak to odebrałeś , ale bez urazy, jak można zrobić inaczej taki opis?Kupiłem ,zrobiłem ,mam dokumentację na zdjęciach wszystkiego co robiłem i to mogę pokazać w razie gdybym chciał sprzedawać , a mowa , " fajna , bita .nie bita .robione to ,czy to, można snuć w nieskończoność i co najważniejsze Nikt z KLUBU (żadnego) w 75% nie zagwarantuje , że była super , bo KLUBOWA . Tak , że Kolego proszę daj na luz, bo opisałem nie po to aby Kogokolwiek to "dotknęło" ,tylko jako informację .Pozdrawiam

Tomek Kraków
Previanin
Previanin

Post autor: Tomek Kraków » sob 22 sty, 2011

Ja kupiłem swoją pierwszą i wydawało mi się że jest super szybko rozwiało wątpliwości pierwsze silnik padł a później wyszły inne sprawy ale druga ( od Mira ) jest ok jak na 15 lat to jest w stanie dobrym ,wiadomo że co jakiś czas coś wyskoczy ale nie mamy z salonu tylko z drugiej lub trzeciej ręki i nie wiadomo kto grzebał w naszym jajku wcześniej.

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Dareek, nie spinaj się, bo nie ma powodu. Znów nadinterpretacja - gdzieżeś Ty wyczytał w moim poście urazę ?! Tak czy inaczej dzięki za informację. A od luzu wolę 5. bieg :P

Dareek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Ja mam luz , ale jak widzisz pisanie jest odbierane tak jak ktoś chce to odebrać ,dlatego Zloty są konieczne , ponieważ można porozmawiać, (ale nie książkowo) wymienić się doświadczeniami , tym co kto zrobił sam ,nie warsztat czy servis ,czy słyszał .Nie ma co bić piany ,zostajemy przy swoich poglądach.Pozdrawiam raz jeszcze. :D

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » sob 22 sty, 2011

Panowie temat uważam za wyczerpany, więc koniec dyskusji na temat interpretacji.
:!: Ratujmy polski jĂŞzyk. MĂłwmy NIE dla e-analfabetyzmu :!:
°トヨタ°エスティマ°PREVIA GALERIA°トヨタ°エスティマ°

Awatar użytkownika
galtom
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: galtom » sob 22 sty, 2011

Coz... ze swojej strony moge Wam obiecac jedno - jak nadejdzie kiedys dzien sprzedazy (ciiiiii... zeby nie uslyszala) Puni to sie dowiecie:
- co zrobilem sam (bom dumny)
- co zrobil warsztat
- czego nie zrobilem (ze wzgledow roznych)
- oraz ktory bok byl lakierowany ;-)

Reszta bedzie zalezec od kupujacego.
Pozdrawiam, Galtom
Obrazek

ODPOWIEDZ