Nowy tutaj

Wątki i informacje tylko i wyłącznie związane z działalnością klubu i forum.

Moderatorzy: Matka prEvka, galtom, parrot, HOYNA, [M]oderatorzy

AndrzejM
Previanin
Previanin
Kontakt:

Nowy tutaj

Post autor: AndrzejM » pn 12 wrz, 2011

Witajcie. Od soboty jestem posiadaczem Prevki '95 Benzyna, manual, 8 osobowa... Wciąż się poznajemy nawzajem :)

http://otomoto.pl/toyota-previa-C20473512.html (to ta)

Jeśli ktoś coś wie o tym aucie to chętnie przeczytam. Co prawda to jak musztarda po obiedzie, ale zawsze lepiej wiedzieć więcej.

W każdym razie jeździ dobrze, wygląda przyzwoicie (trochę pogięte drzwi, ale bez rudej), środek ładny. Jak na samochód za 5tysi to uważam nieźle. Niestety więcej nie mogłem wydać :(

Trochę o mnie... Zapalony samochodziarz, któremu od dawna podobała się Previa. Po latach spędzonych za kierownicą Fiatów, Volkswagenów, Jeepa, Dodge'a przesiadam się do Previi. Swoją drogą samochód zbudowany zupełnie inaczej niż inne, które znam. Jak się tak dobrze przyjrzeć, to rozumiem stwierdzenie, że "Previa to nie model, to osobna marka" :)

No dobrze, nie przynudzam już. Witam zacne grono i mam nadzieję się udzielać.

Andrzej
CoÂś wymyÂślĂŞ...

Tomek Kraków
Previanin
Previanin

Post autor: Tomek Kraków » pn 12 wrz, 2011

Andrzeju to jest rocznik 95 a niema jaśka dla kierowcy - pytanie dlaczego ?.Brak podłokietników -? Brak regulacji podświetlenia deski ,poza tym wygląda strasznie pomięta więc doprowadzając blacharkę do stanu miłego dla oka wyjdzie 10 tyś. z zakupem. decyzja należy do ciebie . Popatrz na forum klubowicz chce sprzedać .

Tomekgniezno
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Tomekgniezno » pn 12 wrz, 2011

Witamy kolejnego posiadacza jajeczka . Pytaj , doradzaj się chętnie pomożemy . Gdybyś potrzebował jakieś części to jedną rozbieram na części .

Humek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Humek » pn 12 wrz, 2011

przeczytajcie od początku już ja kupił. teraz pytanie czemu się nie skontaktował ze mną to bym z nim podjechał zobaczyć ok 30km mam do Mławy. Tak po za tą są tam jeszcze dwie Europejka biała manual i Kanadyjska automat także biała z przednim szyberdachem i klimą na czarnych numerach rejestracyjnych
opcja szukaj to skarbnica informacji

Awatar użytkownika
Previanin
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Previanin » pn 12 wrz, 2011

Ja rozbieram dwie :)
Brak czasu, nie pisaĂŚ o czĂŞÂści, nie rozdwojĂŞ siĂŞ przecieÂż.

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » pn 12 wrz, 2011

Witamy nowego szczęśliwego posiadacza. :wink: Z tego co piszesz, to zalecam porządny przeglądzik prefki, bo przy tej cenie (dość niskiej) na pewno warto to zrobić. Poza tym życzę przyjemnej jazdy. Liczę również na aktywność w życiu forumowym i klubowym. :wink:
:!: Ratujmy polski jĂŞzyk. MĂłwmy NIE dla e-analfabetyzmu :!:
°トヨタ°エスティマ°PREVIA GALERIA°トヨタ°エスティマ°

Tomek Kraków
Previanin
Previanin

Post autor: Tomek Kraków » pn 12 wrz, 2011

Moja wina nie doczytałem ,ale mam nadzieje że dostarczy ci wiele niezapomnianych chwil oczywiście pozytywnym tego słowa znaczeniu.

AndrzejM
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: AndrzejM » wt 13 wrz, 2011

Dzięki za powitanie. Co do blacharki to mnie to nie przeszkadza szczerze mówiąc, nie ma rudej i to jest dla mnie ważne. Niestety na nic droższego i w lepszym stanie niezbyt było mnie stać w tej chwili. Ta jeździ dobrze, wyglądem nie straszy no i jest ośmioosobowa a takiego auta szukałem. :-)

Mam już pewne pytania, ale to nie miejsce na nie, zatem przenoszę się do działu technicznego. ;-)
CoÂś wymyÂślĂŞ...

ODPOWIEDZ