Previa I - Kupię auto.

Chcesz kupić Toyotę ? Albo szukasz części do swojego samochodu ? Tu jest miejsce na umieszczanie ogłoszeń
Katastrofa
Previanin
Previanin

Previa I - Kupię auto.

Post autor: Katastrofa » wt 23 sty, 2018

Poszukuję Previi I w dobrym lub bardzo dobrym stanie.
Musi być działająca klima; preferuję: fotele kapitańskie w 2. rzędzie i oryginalne szyberdachy, lodówkę.
Mam wystarczający budżet na stan bardzo dobry.
Za 'chrupki' dziękuję - mam w domu Rudą i nie życzy sobie konkurencji; ofertę z otobłoto, alledrogo i osb znam - nic mnie nie zainteresowało.

PS. Gdzieś w kraju jest:
- bordowy egzemplarz full wypas po I właścicielu z Krakowa, który kupił auto w polskim salonie.
- złoty egzemplarz z wyposażeniem, które opisałem i dodatkową klimą w 2. rzędzie siedzeń, sprowadzony z USA.
poszukuję właścicieli/użytkowników tych aut, żeby ich zamordować i kupić auta za bezcen od spadkobierców.

Humek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Re: Previa I - Kupię auto.

Post autor: Humek » wt 23 sty, 2018

wesołek :P hmm trudno powiedzieć co już zostało na rynku z Previi I generacji - poza przeszczepami i składakami to na pewno mało jest rarytasów
opcja szukaj to skarbnica informacji

Awatar użytkownika
Previarro
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Previarro » wt 23 sty, 2018

Bez rudej to może kilka osób z The Forum ma, może gdzieś jeszcze w pozaforumowym obiegu jakieś są. Czas poszukiwań też o czymś świadczy.
Może zatem zamiast wybrzydzać na te za 3-6 tysiąców a szukać perełki za np. 10, to nabyć chrupiącą w pożądanej konfiguracji i włożyć nieco PLN w remont blach? Wtedy wiesz co masz. Ja tak zrobiłem.

PS. Ta złota to nie jest aby ciemnobrązowa z brązowym wnętrzem? Taką widziałem kiedyś w ogłoszeniu, ze 3 lata temu. Była dopieszczona, życzę odnalezienia, ja niestety nic o niej więcej nie wiem.

Awatar użytkownika
Previarro
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Previarro » czw 25 sty, 2018

PS. Na fejsie jest grupa, można dać ogłoszenie. Jest kilka fajnych. Tyle, że daleko...

https://www.facebook.com/groups/447534065321676/

ODPOWIEDZ