Małe, tanie jeÂździdełko

Chcesz kupić Toyotę ? Albo szukasz części do swojego samochodu ? Tu jest miejsce na umieszczanie ogłoszeń
Awatar użytkownika
Dagon
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Dagon » sob 27 lis, 2010

Objaw dziwny i zastanawia mnie, jaki może być powód....

Sam myślałem o czymś podobnym na zimę... Autko potrafi znieść naprawdę wiele, do tego przyjemnie się tym bryka. Jeśli faktycznie nie ma innych wad ukrytych, to IMO warte tej ceny jeśli urwiesz parę groszy, choćby dla zasady :roll: (np. na nowy tłumik).
'97 Carina E 1,8 Flash Obrazek

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: parrot » sob 27 lis, 2010

Właśnie urwałem 3 stówki, bo wyjściowa to 2300, może ostatecznie jeszcze symboliczne 100 się uda...

Ale jutro jeszcze jadę zobaczyć innego wynalazka - też się chłopak zarzeka że wszystko OK, też nie handlarz:

http://www.allegromat.pl/aukcja65535

Nigdy nie miałem renówki, ale mój młodszy brat zawsze był w tym zakochany... trochę kusi mnie jeszcze niższa cena przy relatywnie większym "wypasie" (Suzuki się toczy, ale komfortu nie daje niemal żadnego, myślałem, że nie dam rady się nim do 100km/h rozpędzić, nie wspominając o lusterkach regulowanych wyłącznie przez otwarte okno... ;) )

Awatar użytkownika
Dagon
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Dagon » ndz 28 lis, 2010

Eeee, to Suzuki ZDECYDOWANIE powinno lepiej śmigać (wiem, prowadziłem kilka razy) :/ Jeśli jest tak jak piszesz, to znaczy, że coś nie bangla :/

Co do clio, to ja osobiście określenie "francuski samochód" uważam za oksymoron.

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: parrot » ndz 28 lis, 2010

Dagon pisze:Jeśli jest tak jak piszesz
Tzn. jak, bo się pogubiłem (za dużo rijohy dziś wieczorem)?
Dagon pisze:Objaw dziwny i zastanawia mnie, jaki może być powód...
Koledzy z forum Swifta właśnie podpowiedzieli (podobnie zresztą jak właściciel auta), że powodem mogą być 3 cylindry tego silnika - ten typ tak ma. I już.

Awatar użytkownika
Dagon
Previanin
Previanin
Kontakt:

Ten który prowadziłem zbierał się podobnie do tego: http://www.youtube.com/watch?v=vAjBj2JC1XA

Jeśli tamten nie jest w sanie tak pojechać, to zdecydowanie coś nie hula :/

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Nie, no jakoś tak było ;) Po tym, jak przesiadasz się do bzyka z prefki to może być wrażenie dyskomfortu ;)

No, koledzy - klamka zapadła. Swift odpadł w eliminacjach - pod domem stoi Renault Clio RT 1.4 `93. Zapłaciłem całe 1700PLN. Czy zrobiłem dobry interes - nie wiem. Okaże się za jakiś czas. Większość osprzętu działa bez zarzutu, trochę pierdółek jest do zrobienia. Jedzie się fajnie, zbiera się nieźle. Na dojazdy do pracy jakoś będzie.

Dziękuję wszystkim za pomoc, sugestie i wsparcie duchowe.

Awatar użytkownika
galtom
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: galtom » ndz 28 lis, 2010

Super :-)
To ja poprosze o zdjecia :-) A co - Clio tez mozna podziwiac jak Kolegi! Gratuluje zakupu! :-)
Pozdrawiam, Galtom
Obrazek

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Zdjęcia będą, jak je trochę podpicuję :P

Teraz sesja na szybko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
cziwo
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: cziwo » ndz 28 lis, 2010

Parrot
Gratulacje
Ja bym osobiście wolał Swifta, bo b. mi się podobają...
a fańciuzóf nie lubiem..

ale koleżanka ma właśnie takie samo Clio już od 2 lat i bardzo bardzo bardzo baaaaaaaaardzo sobie chwali!
więc życzę comforotwej jazdy itp.

i szerokiej drogi i takie tam pitu mitu!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dagon
Previanin
Previanin
Kontakt:

Pomimo, że francuzów nie trawię i nazywanie ich samochodami uważam za nadużycie, to życzę Ci jak najlepszej jazdy :D

Co do zadowolenia, to ja byłem ze swojego pezia 405 zadowolony, dopóki nie przesiadłem się do prawdziwego samochodu :wink:

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Spoko, właśnie się urwała klamka. Ale pokleiłem - świetnie się do tego nadają klocki Lego i klej obuwniczy z krakowskiego Dragona :P

Teraz centralny nie chce zamykać drzwi "jak człowiek", tylko trzeba mu pomagać. Ale to też zrobię. A może to wina mrozu? Cóż - francuzy - spodziewałem się tego. Za to komfort jest przyzwoity, prowadzi się toto dużo lepiej od byłej alternatywy; jest ciszej, zrywniej, pozycja kierowcy nie tak fatalna (w swifcie widok mi deska rozdzielcza zasłaniała, chociaż jestem niemały...); w każdym razie postaram się sygnalizować sukcesy i porażki :P

Awatar użytkownika
zyx
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: zyx » śr 08 gru, 2010

parrot pisze:Spoko, właśnie się urwała klamka. Ale pokleiłem - świetnie się do tego nadają klocki Lego i klej obuwniczy z krakowskiego Dragona :P
Heh no to sie zacznie, mój kolega też ma/miał takie auto, z resztą też z rejestracją DW . Wymienił w nim już chyba wszystko (pompę, hamulce, amortyzatory, łożyska, cały silnik i tylko on sam wie co jeszcze) :mrgreen: w sumie była by to dobra oferta bo jak wszystko wymienione ale jego auto jest chyba czerwone :)

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: parrot » pt 10 maja, 2013

Odkopię trochę, bo przez przypadek natknąłem się na temat.

Clio jeździ do dziś i jest bardzo lubiane w rodzinie. Po wymianie wypalonej uszczelki pod głowicą, ogarnięciu ogrzewania (wymiana nagrzewnicy), wyrżnięciu jakichś kabli, które w założeniu miały być pewnie profesjonalną instalacją audio oraz wymianach eksploatacyjnych - jest naprawdę super. To był dobry wybór. W tej chwili - szukając taniego jeździdła - chwili bym się nie zastanawiał tylko szukał właśnie czegoś takiego. Polecam, jeśli ktoś będzie w podobnej sytuacji :mrgreen:

frostie500
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: frostie500 » czw 20 cze, 2013

Za rok (w 2014) bede takze szukal mniejszego drugiego autka do rodziny. Raczej, bedzie dla mnie i prevka bedzie moja mloda jezdzic. 8)

Mam takie jasne kontury: to musi byc corolla czy carina, rocznik tak 1990, garazowana, zadbana, bez korozji. Wyposazenie wystarczy: silnik, kola, drzwi. Nie szyberdach. Tylko zeby fajnie jezdzilo. Jestem przygotowany za cos takiego zaplacic 3000 zlotych. Bardzo mi sie podoba corolla hatchback. Chyba mi sie ten sen wypelni :o

Jagbyscie wiedzieli o dobrym egzemplarzu, to prosze do wiadomosci napisac. Rok - to nie tak dlugo.
Reksio rulezzz :)

Humek
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Humek » sob 22 cze, 2013

no może znajdę :P
może być tanie, małe, z gazem --- zapalniczka :P
opcja szukaj to skarbnica informacji

frostie500
Previanin
Previanin