Previę I, 4x4, 8-osobową kupię

Chcesz kupić Toyotę ? Albo szukasz części do swojego samochodu ? Tu jest miejsce na umieszczanie ogłoszeń
Krzysztof
Previanin
Previanin
Kontakt:

Previę I, 4x4, 8-osobową kupię

Post autor: Krzysztof » wt 11 cze, 2013

Witam wszystkich
Ogłaszam się tak "po cichu" żeby smoczyca nie usłyszała bo jeszcze się obrazi, żę chcę się jej pozbyć i przestanie ze mną kolaborować. Tak naprawdę nie chcę się jej pozbyć lecz postarać o towarzystwo :).
Na forum bywam rzadko więc przegapiłem ogłoszenie Cysiaka. Szkoda.
To teraz ja się ogłoszę. Może ktoś ma do sprzedania Previę I w super stanie za normalne pieniądze? Może też być w normalnym stanie za super pieniądze :) Ale chcę 4x4 i 8 miejsc (mam 9-cio osobową rodzinę). Skrzynia obojętna. Ostatnio jeżdżę trochę Imprezą żony w automacie i nawet to polubiłem. Moja "babcia Previa", jak mówią moje dzieci, jest OK ale poza radością z jazdy zimą tzn. dryftów na każdym skrzyżowaniu muszę zadbać w tym roku o niezawodność przy wożeniu dzieci (swoich i cudzych) do szkoły więc wypada nabyć coś 4x4. Daje się zauważyć wyraźny brak Previi AWD w ogłoszeniach motoryzacyjnych więc może ktoś z klubowiczów.....
Tak na spokojnie, do zimy mamy jeszcze trochę czasu. Może ktoś w czasie wakacji dozna olśnienia, że np. chce zmienić swoje jajeczko AWD na "dwójkę" lub "trójkę" (fajne są też Sieny i do tego bywają 8-osobowe "z napędem" ale drogie:( ) to niech da znać.
Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie

I nieaktualne
Nabyłem drogą kupna Previę 4WD.
Teraz mam dwie :)
Jedną (RWD) chętnie sprzedam.
Zrobię odrębne ogłoszenie, tutaj tyko aktualizuję dla ewntualnych zainteresowanych .
Pozdrawiam
Krzysztof

ODPOWIEDZ