zapytanie o kupno autka

Chcesz kupić Toyotę ? Albo szukasz części do swojego samochodu ? Tu jest miejsce na umieszczanie ogłoszeń
bialy1920
Previanin
Previanin
Kontakt:

zapytanie o kupno autka

Post autor: bialy1920 » pn 29 lip, 2013

Witam!
po dlugiej nieobecnosci(myslalem ze forum zostalo zablokowane poniewaz przez jakis czas nie moglem wejsc na wasza strone)Aktualnie jestem za granicą i chce kupic tu autko a do wyboru mam 4 typy ktore mnie interesuja.chcialbym prosic was o pomoc.moze ktoras osoba z was posiada dodatkowo autko ktore ja chcialbym kupic.mam do wyboru 4 marki:
Nissan Almera n16
Toyota Avensis I gen.
Toyota Corolla VII (e110)po liftingu
Honda Civic VI gen. ew VII

auto ma sluzyc do codziennego uzytku(dojazd do pracy,zakupy,wycieczki)
moj limit to 13tysiecy zl.
previa niestety odpada bo strasznie sypie sie karoseria w miejscu gdzie jestem(czynniki atmosferyczne)a pozatym potrzebuje osobowego autka:)

moze wiecie na co zwrocic szczegolna uwage kupujac owe autka?moze dodam iz chcialbym aby bylo na lancuchu poniewaz tutaj ciezko znalesc dobrego mechanika ktory bezproblemowo zmieni rozrzad...
pozdrawiam cale forum i przepraszam za nieuzywanie polskich znakow:)
ps.previa od tytusa dalej sprawuje sie dobrze:)

Awatar użytkownika
grzechoo
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: grzechoo » wt 30 lip, 2013

rozumiem, że to mają być wersje benzynowe?
[you], szukasz nowych czĂŞÂści do Swojej Prevki?
Wal na PW, coÂś wykombinujemy.

bialy1920
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: bialy1920 » wt 30 lip, 2013

paliwo w sumie nie ma znaczenia moze byc diesel

frostie500
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: frostie500 » pt 02 sie, 2013

Czesc kolego,

z owych autek znam almery i corolly. Raczej kupilbym benzyne, bo w naszych krajach diesel niedobry - ciezko znalezc dobra stacje, gdzie mozna kupic kwalitny diesel. A japanskie autka sa na diesle dotkliwe, niestety chyba wiecej niz inne marki.

almera: polecam N15 zamiast N16. kwalita jest lepsza i silniki sa wystarczajace, zywe, i trzymaja. Tylko rdza jest wielki problem. Ten samochod mial wujek, czasami jezdzilem z nim i super autko, srednie zuzycie 6,5 - 7l.

corolla: E11 mialem dwa lata temu i bylem maksymalnie zadowolony. mialem pofaceliftowa wersje, 1,4 silnik, 71 kW - autko bardzo zywe - mysle ze nawet zywsze niz almera N15 1,4 silnik. Jedyna mniej wspaniala rzecz tego autka to zuzycie oleju. Pofaceliftowe maja nowsze silniki, oznaczane VVTI, i chyba 5 lat od 2000 roku te silniki byly produkowane z bladem produkcyjnym. To znaczy zuzywaja olej i trzeba to wziac do uwagi i ostroznie regularnie kontrolowac. Moj samochod wzial 1 liter na 1000km. Dlatego polecam znow raczej przedfaceliftowe wersje s tez wytrzymalymi silnikami okolo roku produkcji 2000.

Narazie takze szukam dobre drugie autko do rodziny: moj cel to carina II, produkcja okolo roku 1990, benzyna. wyposazenie niewazne, najwazniejsze to silnik i brak rdzy.
Reksio rulezzz :)

bialy1920
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: bialy1920 » pn 05 sie, 2013

wlasnie almere mialem w polsce n15 i nic nie robilem przez 2 lata fakt sypala sie jak nie wiem co.tutaj mysle caly czas o almerze n16 z silnikiem 1,5 po 2003r.przebiegi w miare i koniecznie nie wspomnialem wczesniej musi byc automat,poniewaz jest tu duzo progow zwalniajacych i wzniesien.ave odpada-zbyt wysokie przebiegi.honda?nikt ze znajomych nie ma civic wiec nie wiele wiem na temat tego autka.a corolla bardzo mi sie podoba wiec,mysle ze bedzie to jeden z dwoch

ODPOWIEDZ