Previa 94 GL automat

Chcesz sprzedać Toyotę ? A może masz coś innego do sprzedania co może przydać się innym posiadaczom Toyoty ? Jeśli tak to tutaj jest miejsce na twoje ogłoszenie.
Bartman
Previanin
Previanin
Kontakt:

Previa 94 GL automat

Post autor: Bartman » pt 12 kwie, 2013

Witam wszystkich!

Mam po sprzedania Previę GL automat z 94 roku. Previę kupiłem 2 lata temu od Dzerrego. Założyłem gaz i śmigała sobie do tej pory bez problemów. Ostatnio ma problem z benzyną – dusi sie trochę i zdaża jej się gasnąć. W tej chwili jeżdżę tak, że odpalam ją na beznynie – czekam i po kliknięciu przełączam na gaz. Tutaj jeździ bez zarzutów. W zeszłym roku miała podobny problem i po wizycie w warsztacie powiedziano mi, że było to coś z układem wtryskiwaczy. Jako że zielony jestem – musiałbym zajrzeć na fakturę bo pojęcia nie mam o co chodziło. To było jakoś w maju 2012. Obecnie problem wrócił – czy tez pojawił się inny. Tego nie wiem.

Samochód zrobił w czasie tych dwóch latokoło 15 tysięcy km. Wymieniałem olej. Uszczelniano mi tam wszystko bo trochę podciekała. W 2011 rozsypał się tłumik – więc też cały wymieniłem.
Klima jest – natomiast czy to jest nieszczelna czy po prostu się skończyła – w tej chwili nie działa.

Wymieniłem opony na wyższe tak żeby mi na progach zwalniających nie grzmociła podwoziem. Tutaj jednak jest problem – bo w warsztacie sprzedano mi pieknie wyglądające 11 letnie opony. Okazało się to w zeszłym roku na trasie do Czech – kiedy poszła tylna opona i nie dało się juz jej zreperować. Dlatego z tyłu mam kupione dwie inne – uzywki – ale tez do wymiany w najbliższym czasie.

Prawdopodobnie wypadałoby się zainteresować klockami hamulcowymi.
W zeszłym roku wymieniano mi część przewodów hamulcowych – bo się juz stare zrobiły.
W podwoziu coś mi tam stuka. Generalnie jest tak że jak wdepnę gaz to słuchać takie głuche pyknięcie z tyłu – jak puszczam gaz słychac to samo. W warsztacie powiedziano mi, że jakieś elementy zawieszenia się wyrobiły, ale żebym jeździł dalej.
Wymieniałem świece na platynowe. Była tez regulacja zaworów .
Dzerry z tego co pamiętam wymieniał tez przednie nadkola. Miałem w związku z tym pewną przygodę bo wyleciało mi prawe przednie światło :P. Więc to tez wymieniłem.
Na razie więcej grzechów nie pamiętam. W razie gdyby ktoś był zainteresowany wszystko wyjaśnię.

Obecnie niewiele jeżdżę autem. Stała jakiś czas w garażu, teraz jest na zewnątrz. Jesli chodzi o stan wizualny to najlepiej zobaczyć samemu. Nie mam w tej chwili funduszy na remoncik, dlatego wolałbym sprzedać w takim stanie jakim jest obecnie. Generalnie samochód jest na chodzie. Bardzo ale to bardzo dobrze mi się nim jeździ. Jest mnóstwo miejsca. Zrobiłem nim dwie trasy koncertowe. Z ciekawostek – w 2011 jakoś w marcu chyba, mój kumpel woził nim Zakka Wylde’a i jego kapelę - Blak Label Society :P. Pomijając to że byli zaskoczeni, że nie dano im profesjonalnego busa to chyba byli zadowoleni :P
W samochodzie dwa szyberdachy. Elektryczny działa. Lusterka elektryczne działają. Zamiast srodkowej ławki – dwa fotele kapitańskie. Gdyby ktoś chciał zdjęcia wnętrza – w weekend planuje posprzatać po ostatniej przeprowadzce więc będę mógł udostępnić .
OC wazne do końca roku. Rozłozone jest na 4 raty. Do opłacenia jeszcze dwie po 186 zł. Przegląd ważny do maja.
Samochód do obejrzenia w Warszawie
Pozdrawiam!
Bartek

tel: 662195398 (dzwonić najlepiej wieczorem – ale reszta dnia tez jest ok)
Cena: 2000 zł.

[ Dodano: Czw 09 Maj, 2013 ]
z przyczyn mniej lub bardziej ode mnie niezależnych muszę odwołać sprzedaż.

Samochód stoi obecnie w Stargardzie Szczecińskim i tak zostanie przez najbliższy miesiąc.
Ponadto porządnie przetarłem drzwi przesuwne i tylną blachę.

Generalnie w tej sytuacji muszę ponownie przemyśleć wszystkie "za i przeciw"

przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam!

yogii2
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: yogii2 » czw 01 sie, 2013

aktualne?

ODPOWIEDZ