Sprzedam w dobre ręce.....zadbaną

Chcesz sprzedać Toyotę ? A może masz coś innego do sprzedania co może przydać się innym posiadaczom Toyoty ? Jeśli tak to tutaj jest miejsce na twoje ogłoszenie.
Leonidas
Previanin
Previanin
Kontakt:

Sprzedam w dobre ręce.....zadbaną

Post autor: Leonidas » pt 24 maja, 2013

Witam-sprzedam moja Prevkę,
1995r.2,4 RWD, klima, lodówka, 2 szyberdachy i reszta jak w wersjach GL.manual.LPG BRC sekwencja(z prawidłowo ustawiona mieszanka-bez dziadowania)
Zadbana dopieszczona i porobiona na cacy.
Skraplacz wymieniony na nowy2 tyg temu, 2 tyg temu tez nabiłem i odgrzybiłem klimę.
4 amorki nowe, sprężyny tył nowe suplex, blacharka porobiona-Prevka nie ma nawet najmniejszej dziurki.Przewody, świece, kopułka, palec robione 20 tys temu.(więc starcza na 80-120tyś)
Generalnie wszystkie płyny nowe(wspomaganie, chłodniczy, hamulcowy, olej skrzynia nowe).
Tarcze, tarczo-bębny, klocki i okładziny ręcznego wymienione, linka ręcznego nowa.
kupiłem ją ponad rok temu i szykowałem dla rodzinki-niestety pada mi kolanko(dawny kolarz)i muszę mieć automat-sprzedam w dobre ręce komuś kto doceni mój wkład.tapicerka śliczna i zadbana, środek zadbany.nie ma przetarć na desce i innych miejscach.
jeżdzi na oleju 5w30 a w zbiorniczku 10w30. Castrol i Havoline Energy
Wszystko działa-elektryka, spryskiwacze generalnie wszystko.
jest jeden mankament - raz na jakiś czas zapala się lampka ABS-byłem w Toyota Klaudyny Warszawa i czujniki są sprawne-natomiast kabelki od lewego tylnego czujnika były przez kogoś przerabiane, wyciąg z komputera posiadam(kabelki zostawiam dla nowego właściciela)
reasumując autko bez ściem-można wsiadać i jechać 10000.
Pozdrawiam Leon 694293093
za darmo nie dam ale dogadac sie mozna.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr 29 maja, 2013 przez Leonidas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: parrot » śr 29 maja, 2013

Skomentuję troszkę dla nowego kolegi, ale może komuś się jeszcze przyda.
zell pisze:trochę drogo wg mnie, biorąc pod uwagę co się ostatnio sprzedaje...
Nie to, żebym szczególnie bronił oferty Leonidasa, ale znam realia kosztów, które cię czekają po zakupie wraka na allegro (bo zazwyczaj to są wraki), by prevkę doprowadzić do stanu OK. Import z za zachodniej granicy też nie zawsze daje gwarancję "niezajeżdżenia", a i ceny wcale nie są niższe.
Leonidas pisze:4 amorki nowe, sprężyny tył nowe suplex

na moje oko to nie mniej, niż 2000PLN
Leonidas pisze:Tarcze, tarczo-bębny, klocki i okładziny ręcznego wymienione, linka ręcznego nowa.
kolejne 2000PLN
Leonidas pisze:Przewody, świece, kopułka, palec
nie wiem, jaki to sprzęt, ale zakładając PK16R11+SEIWA+?? to z wymianą jesteś 400-500 do przodu
O płynach, działającej klimie itp. nie wspomnę...

Reasumując - ja bym się trochę potargował dla zasady i naprawdę poważnie rozważył tę ofertę - w/g mnie jest OK

Leonidas
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Leonidas » śr 29 maja, 2013

Tarcze lucas przod i tył . klocki lucas przod i tyl.przewody seiwa.swiece ngk lpg.przewody hamulcowe enzet.paski gates.plyn hamulcowy shell dot4.o oponkach pisalismy na forum vredestein quatrac 3-dot opon 1012. Kopulka i palec Yec.okladziny recznego trw.skraplacz SRL.

[ Dodano: Sro 29 Maj, 2013 ]
4 razy kayaba gaz.2 sprezyny tyl suplex.jak coś sobie przypomnę to dopiszę.

preket
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: preket » śr 29 maja, 2013

to może napiszesz cenę tu na forum :) - moze to odrazu zweryfikuje ludzi którzy myślą że kupią to auto za 4 tyś

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Leonidas pisze:reasumując autko bez ściem-można wsiadać i jechać 10000.
Nie wiem, czy to cena, czy spokojny najbliższy przebieg ;) , ale na "tablicy" wywoławcza jest 10500. Tak czy inaczej powtórzę: w tym przypadku uważam cenę za całkiem uczciwą, może do małej negocjacji (dla zasady).

http://tablica.pl/oferta/toyota-previa- ... af0cb4e9ca

Obrazek

Tomek Kraków
Previanin
Previanin

Post autor: Tomek Kraków » śr 29 maja, 2013

Kiepsko to widze Bo Sam chce sprzedac 92 rok 4x4 za 4000 i niema chetnych.

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Tomek Kraków pisze:Kiepsko to widze
A ja bym się nie zrażał ;)

Leonidas
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Leonidas » pt 31 maja, 2013

Hej.
Nie wiem jak się zamyka temat ale sprawa sprzedaży nieaktualna.
Do załatwiania spraw w mieście mam automat od żony, a na wyjazdy w Polskę zostawiam Prevkę-manual w trasie nie męczy, a moja lata na 5 od 40;-) Po za tym pooglądałem kilka sztuk w automatach i płakać się chce(Prevki też szukałem), auta młode a już pogniłe i zajeżdżone. Szkoda czasu na szukanie i walkę o fajny egzemplarz.
po za tym jeszcze daszek na tylnej klapie chce zamontować i nacieszyć się trochę tym autkiem.

A skoro nie sprzedaje to szukam fotela kierowcy z grzaniem siedzenia;-)kto ma proszę pisać lub dzwonić.

Pozdrawiam Leon.

Awatar użytkownika
parrot
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: parrot » pt 31 maja, 2013

I to jest dobra decyzja :mrgreen: Trzymaj, dbaj, niech jeździ "aż odpadną koła" :mrgreen: Daszka na klapie nie montuj, bo pogarsza własności aerodynamiczne (a współczynnik oporu powietrza CX Previi to 0.34 - więc naprawdę super).

Temat zamykam - zgodnie z życzeniem.

Zablokowany