Sprzedam Previę XE 2,4/16V manual + LPG 99r - NIEAKTUALNE!!!

Chcesz sprzedać Toyotę ? A może masz coś innego do sprzedania co może przydać się innym posiadaczom Toyoty ? Jeśli tak to tutaj jest miejsce na twoje ogłoszenie.
Krzysztof
Previanin
Previanin
Kontakt:

Sprzedam Previę XE 2,4/16V manual + LPG 99r - NIEAKTUALNE!!!

Post autor: Krzysztof » pt 25 paź, 2013

Witam
Sprzedaję !!!
Przywieziona w 2008r ze Szwajcarii. Książka serwisowa, pieczątki, kwity. Wygląda to wszystko na autentyczne a jakie jest ...kto to może wiedzieć. Auto miało 209tys przebiegu, trochę przetarty bok, podrapane zderzaki i urwany spojler. Mam zdjęcia z tamtego okresu. Zresztą Previę oglądał i chyba nawet jeździł nią Marcin Hoyna - może pamięta. Auto dałem do lakiernika a następnego dnia po odbiorze cofając wjechałem lekko w drzewo - lakier ze zderzaka zszedł i nie wrócił tam do dzisiaj (nie było okazji:).
Po przeglądzie w TOY CAR (lubelski nieoficjalny serwis Previi:) kazali wymienić tarcze i klocki hamulcowe. Wymieniłem komplet. Do tego przewody WN i świece, i założyłem sekwencyjną instalację LPG. Przejechałem 70tys km bez usterek. Auto jeździ na bardzo rzadkim oleju MOBIL 0W-40 pełny syntetyk bez dolewek !!! Wiosną w tym roku zauważyłem lekkie "pocenie się" silnika na części obwodu. Niewielkie więc oleju ubywa bardzo mało - do dziś nie musiałem dolewać. Silnik pracuje równo i jest mocny. Skrzynia ok. Tradycyjny wsteczny.
Auto w codziennej eksploatacji więc musi być sprawne. W lipcu zawiozła mnie i moja rodzinę nad morze. Bez specjalnych przygotowań (poza sprzątaniem i pakowaniem). Auto ciągle bardzo dynamiczne choć nie oszczędne instalacja ustawiona "bez dziadowania". Wyposażenie auta - minimalne: klima, ABS, dwie poduchy, dwie szyby elektryczne, elektr. i podgrzewane lusterka, podgrzewana szyba tylna. Dwie kanapy - 8 miejsc. Stan techniczny moim zdaniem bardzo dobry. Hamulce ok, luzów w zawieszeniu nie ma, amorki też. Można hamować przy setce "bez trzymanki" i nie ucieka. Wizualnie troszkę gorzej. Pojawiła się rdza na tylnych drzwiach (przy szybie) i pryszcze na nadkolach przy tylnym zderzaku czyli standard. Puszcza obszycie fotela kierowcy ale jak będzie kupiec to dam do cyrulika i pozszywa :). Nie wiem co jeszcze pisać. Resztę dopowiem jak ktoś zapyta. Sprzedaję niechętnie bo auto jest naprawdę w porządku. Przypomniałem sobie - nie świeci oświetlenie tablicy rejestracyjnej i środkowego panela deski rozdzielczej. O tym, że deska chyba powinna być oświetlona dowiedziałem się gdy nabyłem drogą kupna kolejną Previe tym razem AWD i ...zobaczyłem, że w tej świeci !!! W mojej pewnie spaliła się żaróweczka ale nigdy mi to nie przeszkadzało. Ogłoszenia w necie jeszcze nie dałem - jakoś tak ciągle odkładam. No właśnie, jeżdżę pięć lat bez żadnych problemów więc dlaczego sprzedaję taki dobry samochód ???!!!! W ubiegłym roku kupiłem żonie Subaru Imprezę aby mogła spokojnie zimą dojeżdżać do pracy i spodobał mi się napęd 4x4. Wymyśliłem więc że połączę przyjemne z pożytecznym i sobie kupie Previę 4WD. I kupiłem. Dlatego sprzedaję poprzednią.
Ostatnio zmieniony wt 19 lis, 2013 przez Krzysztof, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam
Krzysztof

Awatar użytkownika
HOYNA
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: HOYNA » ndz 27 paź, 2013

kilka fotek owej prefki

:arrow: PREFKA KRZYśKA
:!: Ratujmy polski jĂŞzyk. MĂłwmy NIE dla e-analfabetyzmu :!:
°トヨタ°エスティマ°PREVIA GALERIA°トヨタ°エスティマ°

Krzysztof
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Krzysztof » pn 28 paź, 2013

HOYNA, No proszę, nawet masz zdjęcia !!!
Pamiętam, że byłeś wtedy u mnie, oglądałeś auto, przejechałeś się kawałek ale zdjęć nie pamiętałem. Widzisz, tak dobrze obejrzałeś, że służy mi bezusterkowo do dziś :) Masz dobrą rękę !
Pozdrawiam
Krzysztof

kuba
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: kuba » pn 28 paź, 2013

Witam jaki to rok tego jajeczka i jaka cena kolego.

Krzysztof
Previanin
Previanin
Kontakt:

Sprzedam Previę XE 2,4/16V manual + LPG 99r

Post autor: Krzysztof » wt 29 paź, 2013

Przepraszam, nie napisałem rocznika.
Już poprawiłem - 99r
Cena - oczywiście do ustalenia w drodze negocjacji.
Jak pisał Leonidas w maju wystawiając swoją: " za darmo nie dam ale dogadac się można"
Wystawiłem wreszcie na "Tablicy". Zacząłem od 10tys. (żeby było z czego opuszczać).
Ale za 8,5 sprzedam.

[ Dodano: Wto 19 Lis, 2013 ]
Witam wszystkich
I sprzedałem!
W miarę szybko, w miarę bezboleśnie.
Ważne, że kolega, który kupił jest zadowolony !!!!
Ja mniej bo moja "nowa" AWD ciągle niedomaga ....
Boje się, że będzie jak w przysłowiu "zamienił stryjek...."
Pozdrawiam
Krzysztof

BullHead
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: BullHead » wt 19 lis, 2013

..Bardzo zadowolony.
Tak mi się nią fajnie do domu jechało.
Ciepło cicho i wygodnie. Fajne auto. ..i sprytne, zasuwa po zakrętach))) jestem miło zaskoczony.
Dzięki i Pozdrawiam.

ps. Od razu całą rodzinę na koncert Dżemu zawiozłem;) ale chłopaki grają!!
Trasa ZamoœÌ - Pabianice -co tydzieù.

Zablokowany