Sprzedam swoją Previę I 1994r. 2.4 benz gaz

Chcesz sprzedać Toyotę ? A może masz coś innego do sprzedania co może przydać się innym posiadaczom Toyoty ? Jeśli tak to tutaj jest miejsce na twoje ogłoszenie.
kluch
Previanin
Previanin
Kontakt:

Sprzedam swoją Previę I 1994r. 2.4 benz gaz

Post autor: kluch » czw 18 sty, 2018

Niestety po wielu latach muszę rozstać się z Previą. Cena 3500zł. 7 osób (fotele środkowe obracane), manual, napęd na tył, ABS, most łamany, dwa szyberdachy. Technicznie naprawdę porządna - korozja gryzie - trudno... Instalacja gazowa sekwencyjna też utrzymana w należytym stanie - jak coś było trzeba to wymieniane. Np. zbiornik ma rok. Jeśli ktoś chce tani ale pewny samochód którym można nie tylko dojechać 5km z pralką teściowej ale też wyskoczyć na urlop w góry z małymi dziećmi i bez zakłóceń wrócić to zapraszam. Widziałem w życiu kilka previi i moja nosi znaki czasu i kilometrów ale nie jest zaniedbana ani zbudowana ze szpachli. Nawet łańcuszek rozrządu został wymieniony, luzy zaworowe regularnie sprawdzane. Prowadnica drzwi suwanych przerobiona wg mojego pomysłu na łożyska toczne - chodzi lekko i bez zakłóceń... Mam zdjęcia z napraw i obsług. Kwota sprzedaży nie jest proporcjonalna do naszych inwestycji, czasu i przywiązania - trudno... W ogłoszeniu bardzo obszernie opisane:

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/motory ... 41435.html

W razie pytań - najlepiej dzwonić. Na życzenie mogę dosłać więcej zdjęć albo porobić dodatkowe.

Mam też bardzo dużo części oprócz tego - opiszę w oddzielnym temacie.

Katastrofa
Previanin
Previanin

Re: Sprzedam swoją Previę I 1994r. 2.4 benz gaz

Post autor: Katastrofa » wt 23 sty, 2018

Jaka szkoda, że nie klimy. Pozdrawiam.

kluch
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: kluch » sob 27 sty, 2018

Dzisiaj się dowiedziałem, że moja Previa jest na tyle ładna w środku i z zewnątrz, że ktoś rozważa wzięcie jej na taksówkę :-) Ale na razie ciągle dostępna - i jeśli ktoś ma jakiegoś szwagra czy sąsiada który chociaż trochę chce previę to moja jest sprawna, doinwestowana mechanicznie i nadal mocno spokrewniona ze stanem fabrycznym. Sprężyny wymieniłem chociaż nie pękły, amortyzatory wymieniłem też nie dlatego że ciekły czy nie mogły przejść trzepaka tylko ponieważ miały prawie 100 tys km. Luzy zaworowe czy świece to też nie były robione z powodu pierdzenia czy nierównej pracy tylko profilaktycznie - bo wiem, że takie podejście działa a ten samochód miał wrócić z drugiego końca kraju w środku nocy w każdej pogodzie. Płyn chłodzący czy hamulcowy też wymieniam nie dlatego, że się cały wylał na ziemię tylko dlatego, że należy i się opłaca. Nigdy przez tyle lat nie widział lawety, sznurka czy kabli rozruchowych. Akumulator jest roczny Varta AGM - nowy taki kosztuje 600-700zł..... Zapali chyba na Syberii. Przegląd rej. zrobiłem świeżo przedwczoraj więc jest do stycznia 2019r. - na rok - było bez uwag. Jeśli pobawić się wnętrzem i nadwozie zrobić na pięknie oraz zapomnieć o braku klimatyzacji w wyposażeniu to byłby taki prawie szwajcar :-) hahahaa

Nawet moje dzieci twierdzą, że nasz inny samochód młodszy prawie 20 lat to badziewie w porównaniu do ich previi i mamy sprzedać tamten a nie jajko..... Ale -

Sprzedaję ją z przyczyn zdrowotnych i braku zapotrzebowania na tak duży pojazd - nie dlatego, że mi się zepsuła i nie stać mnie na naprawę albo muszę zrobić remont łazienki. Zadziwiające bo dzwoni do mnie iluś ludzi każdego dnia - jedni mówią, że zaraz jadą a inni że za kilka dni bo zbierają pieniądze. Ale jeszcze nikt nie dotarł zobaczyć na żywo czy pojeździć. Nie rozumiem - ale uważam, że już pierwszy ją weźmie i będzie zadowolony. Widziałem już Previe i sharany za 3-4 tys i ogólnie w porównaniu do mojej to były koszmarne śmietniki mogące nie dojechac do najbliższej Pierdonki (niestety większość śmiertelników woli wepchać się w kiblowate galaxy czy alhambry bo przecież ładniejsze, nowsze o rok i części łatwiej dostępne albo inne bla bla bla a my wiemy jak jest.... ). Może wystawiłem za tanio albo korozję powinienem nazwać "drobnymi poprawkami lakierniczymi" - nie wiem. Nie umiem napisać że jej stan jest bdb bo rude widać na zdjęciach z daleka. Ale nie jest zespawana z dwóch, nie ma szpachli na słupkach czy dachu :-) Jak ktoś zgłosi zapotrzebowanie to mogę dorobić zdjęć w dowolnych miejscach. Tak jak stoi na kołach zimowych bez kół letnich oddam ludziom z forum za 3200. Z dodatkowymi kołami letnimi 3500. A jak nie to będzie stać i czekać bo mi się nie spieszy - bardziej zależy mi by komuś posłużyła niż by zniknęła mi za wszelką cenę z oczu.

kluch
Previanin
Previanin
Kontakt:

SPRZEDANA

Post autor: kluch » pn 29 sty, 2018

Poszła dzisiaj - pierwszy oglądający kupił i odjechał zadowolony.

Można usunąć cały temat jakby co

Awatar użytkownika
Previarro
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Previarro » pn 29 sty, 2018

No to świetnie.
A nabywca jest świadom istnienia forum?

ODPOWIEDZ