Sprzedam części do Previi I 2.4 benz 2WD 1997r. - silnik, skrzynia, zbiornik, blachy i dużo innych

Chcesz sprzedać Toyotę ? A może masz coś innego do sprzedania co może przydać się innym posiadaczom Toyoty ? Jeśli tak to tutaj jest miejsce na twoje ogłoszenie.
kluch
Previanin
Previanin
Kontakt:

Sprzedam części do Previi I 2.4 benz 2WD 1997r. - silnik, skrzynia, zbiornik, blachy i dużo innych

Post autor: kluch » czw 18 sty, 2018

APDEJT:

- silnik - już nie ma - Krzychu dzisiaj zabrał

Co mi zostało i jakie ceny - jeśli w pakiecie to:
Skrzynia manual z linkami itd. - 100zł
Zbiornik paliwa - 100zł
Drzwi lewe przód (kierowcy - kolor granatowy previowy) - 100zł
Drzwi prawe przód (pasażera) - 100zł
Klapa tył - 100zł
Drzwi i klapa są kompletne z szybami, bebechami, lusterkami i boczkami wewn.
Szyby tylne nadwozia i z drzwi suwanych (kpl. 4szt.) - 100zł
Szyberdach przedni cały ładny dobry plus tylny duży z pękniętą szybą (ze sprawnym mechanizmem) - 100zł
Razem powyższe daje 700zł - i dołożę do tego za friko mnóstwo drobiazgów - z tego co pamiętam jak dzisiaj widziałem:
nagrzewnica i dmuchawa ogrzewania cały zestaw, cała kompletna instalacja elektryczna z przekaźnikami wpiętymi w swoich gniazdach, wiskoza z wiatrakiem, trójkąty boczne przednie, boczki wnętrza, jakieś części do hamulców i zawieszenia, pompa hamulcowa z serwem, pompa sprzęgła, wał napędowy z silnika na osprzęt pod maskę, lampki wnętrza, alternator, uszczelki, plastiki do wnętrza, zbiornik płynu chłodzącego i nawet jest dojazdówka - felga skorodowana ale opona bdb. Mam też wszystkie fotele do 7-osobowej (przód nawet grzane były) i oddam ze wszystkim ale urodą czy stanem nie urzekają więc nie zmuszam.
Krzychu dowiedział się dzisiaj, że ja się nie wygłupiam i jak coś jest dobre to jest tanie a jak nie jest zbyt dobre albo małe to daję za darmo.

Mam też koła letnie 15 cali stalowe previowe z mojej previi na sprzedaż - oddam za 300zł/kpl. - są ładne bo były dwa lata temu porządnie zregenerowane (piaskowanie, prostowanie, malowanie proszkowe na czarno). Opony Dunlop Sport Blue Response czy jakoś tak - z 2015 albo 2016r. - bieżnik jak nowe - ale jedna z tych czterech opon przycięta na boku i może to być nienaprawialne. Pozostałe trzy są super - można do nich spokojnie dołożyć nową czwartą Dunlop za 200-250zł albo poszukać używki do 100zł czy jak tam kto woli. Same cztery opony kosztowały prawie tysiaka, plus felgi, plus regeneracja - cóż - bywa.

Trzeba też chyba raczej do mnie po to przyjechać bo niestety nie mam możliwości by to przenosić czy wysyłać (woj. pomorskie). Znajdźcie kogoś z południa - niech przyjedzie do mnie i po drodze zygzakiem rozwiezie po zainteresowanych :-)

Tel. 504 426 545
Ostatnio zmieniony sob 27 sty, 2018 przez kluch, łącznie zmieniany 4 razy.

kluch
Previanin
Previanin
Kontakt:

Re: Sprzedam części do Previi I 2.4 benz 2WD 1997r. - silnik, skrzynia, zbiornik, blachy i dużo innych

Post autor: kluch » pt 19 sty, 2018

Tel. do mnie 504426545

ODPOWIEDZ