Problem z logowaniem

co komu leży na wątrobie :)

Moderatorzy: Matka prEvka, parrot, HOYNA, 0jciec Prezes

Awatar użytkownika
SiO2
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: SiO2 » wt 22 gru, 2009

........no ale jak po staremu ma być to jak klikniesz w Klub Previa to masz jak dawniej............

Obrazek

Awatar użytkownika
galtom
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: galtom » wt 22 gru, 2009

tak - ale czemu to sie nie uruchami jako pierwsze generalnie?
Pozdrawiam, Galtom
Obrazek

Awatar użytkownika
SiO2
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: SiO2 » wt 22 gru, 2009

0jciec Prezes pisze:to nie objaw, tylko ewa skasowała strone główna i robi nową ... spokojnie niedługo to minie ... bedzie cos nowego ...
może moje zdjecie tam wklei ....
..............
...........ho, ho, ho,..........kobieta robi w grafice - będą dollsy, scrabki, kwiatuszki i ruchome gifki.........pięknie będzie..........., a nad tym wszystkim Ojciec w nabłyszczonym jedwabnym garniaku, oparty niedbale o wyglansowaną szuwaksem Prevkę którejś tam generacjii, pozdrawiający użytkowników innych samochodowych marek - charyzmatycznie wzniesionym środkowym palcem................

Kurna......ale mi przycieła postów, właśnie zauważyłem............i znów będę musiał przejść przez 666.............i znów się Prezes czepnie......

Awatar użytkownika
astrogoth
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: astrogoth » wt 22 gru, 2009

Tomek nie tlumacz sie, tylko winny sie tlumaczy... ja mam nadzieje ze nie bede musial jeszcze raz przechodzic przez 666, SiO jak bedziesz mial jeszcze raz 666 to tez wrzuc wyczeroujaca wypowiedz na temat tej liczby to cie przestana wykasowywac bo zobacza ze to niebezpieczne...
Jestem synem mego ojca
jestem ojcem mego syna.
KaÂżdy z nas osobno wziĂŞty
ca³¹ resztê przypomina.

Nie potrafiê siê odró¿niÌ
od swej wÂłasnej jego twarzy
chociaÂż twarz zupeÂłnie inna
moÂże czasem mi siĂŞ marzy

Awatar użytkownika
DarekJ
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: DarekJ » wt 22 gru, 2009

świnkę? a byles u lekarza? bo to w (.....) wieku niebezpieczne.
Okazało się że mam anginę na migdałkach które mi 2 lata temu wycięli. Ale lepsze to niż PIGI

Awatar użytkownika
artur
-#Site Admin
-#Site Admin
Kontakt:

Post autor: artur » wt 22 gru, 2009

Witam,

Mechanizm logowania działa bez żadnych modyfikacji od początku uruchomienia strony. Podwójne logowanie może być spowodowane konfliktem między przeglądarką a skryptem logowania. Nazwa użytkownika i hasło niezbędne do zalogowania się może być zapisane przez skrypt logowania w tzw. ciasteczkach a z drugiej strony sama przeglądarka może zapamiętać dane w formularzu logowania. Być może to jest źródłem problemów z podwójnym logowaniem.

Proponuję wyczyścić ciasteczka w swojej przeglądarce, nie zaznaczać pola "Zapamiętaj mnie..." przy logowaniu i ewentualne zezwolenie przeglądarce na zapamiętanie danych w polu formularza logowania. Testowane na IE oraz FF na różnych łączach, stałe IP i dynamiczne IP. Logowanie działa poprawnie przy pierwszej próbie.

Pozdrawiam

Zablokowany