Moja Estimka

Wszystko na temat galerii zdjęć

Moderatorzy: Matka prEvka, HOYNA

jaskier
Previanin
Previanin
Kontakt:

Moja Estimka

Post autor: jaskier » pt 31 lip, 2009

Witam
Obiecałem zdjęcia mojego autka, sprzętu audio w nim i w ogóle. Długo się do tego zbierałem ale w końcu mimo niesprzyjającej pogody i tego, że autko jest trochę brudne zrobiłem zdjątka i chciałbym je dodać do galerii. Nie znalazłem opcji "dodaj galerię" albo coś takiego więc wrzucam tutaj.

Tutaj jest cała galeria mojego autka a pod spodem pojedyncze zdjęcia.

Takie dyski są tutaj za szybą każdego autka. Są to dyski świadczące o NCT (przegląd), Road Tax (podatek drogowy) i Insurance (ubezpieczenie). Dzięki temu nie trzeba wozić przy sobie niepotrzebnych papierów :)

Obrazek

A tutaj z przodu. Mała ciekawostka: w IRL na rejestracji samochodu pierwsze dwie cyfry to rok produkcji samochodu (lub czasami pierwszej rejestracji w IRL)

Obrazek

Wnętrze (sam oklejałem deskę). Aby zakryć niedokładności obcięć zastosowałem białą koszulkę z kabla sieciowego UTP :D

Obrazek

Wnętrze 2

Obrazek

Wnętrze 3

Obrazek

Wnętrze 4 i białe zegary.

Obrazek

Wnętrze 5

Obrazek

Z tyłu z gustownym, sportowym spoilerkiem :)

Obrazek

Seksowny tyłeczek :P. Niestety cofałem kiedyś z otwartą klapą i troszkę ją pogniotłem (ku przestrodze innym)

Obrazek

Część balsamu dla uszu :D

Obrazek

Power of Bass

Obrazek

Wnętrze z tyłu (8 miejsc i łóżko po złożeniu dwóch tylnych rzędów)

Obrazek

Widok na deskę rozdzielczą (na pierwszym planie podłokietniki, które sam montowałem). Nie obyło się bez wspawywania uchwytów pod nie.

Obrazek

Wylęgarnia zimnego piwa :D. Don't drink and drive!!

Obrazek

Zegary raz jeszcze. Kiedyś spróbuję zrobić zdjęcie świecących.

Obrazek

Wnętrze raz jeszcze

Obrazek

I to na razie wszystko. Planuję więcej zmian technicznych jak i estetycznych w mojej ślicznotce więc w miarę postępów będą nowe zdjątka.

Do adminów:
Za każdym razem, kiedy dodawałem nowe zdjęcie wracałem do początku posta po jego dodaniu przez co musiałem poprawiać z początku kilka zdjęć i komentarzy. Jeśli jest to możliwe zmieńcie ustawienia tak, aby po dodaniu linku do zdjęcia okno edycji pozostawało na końcu posta.

Pozdrawiam Wszystkich

Rumcajs

Post autor: Rumcajs » pt 31 lip, 2009

No no niczego sobie.
Staraj się dalej. :mrgreen:

Awatar użytkownika
DarekJ
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: DarekJ » pt 31 lip, 2009

A gdzie ręczny ? i pogrzebacz (chyba że automat)

jaskier
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: jaskier » pt 31 lip, 2009

To jest automat a pogrzebacz jest po lewej stronie kierownicy (to ta fotogeniczna wajcha, która wpycha się na pierwszy plan każdego zdjęcia :D)
Ręczny u mnie jest po prawej stronie siedzenia kierowcy, tak pomiędzy drzwiami a siedzeniem na dole więc go nie widać. No i się go nie używa za bardzo (było to powodem powtórkowego przeglądu).

Mam jeszcze plana założyć Xenony, rury (z przodu tylko bo boki i tył dla mnie to przesada), czujnik parkowania i parę innych dupsli. Wszystko kwestia czasu i pieniędzy. Malowanie pozostawię sobie na koniec bo to najdroższa rzecz (1200 euro tutaj) :)

Awatar użytkownika
galtom
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: galtom » pt 31 lip, 2009

Sorry... ale po co Ci czujnik parkowania??? :-) Dla mnie to troche obciachowe!!! A masz super wygodne i oryginalne lusterko!!!! (ja sobie radze bez takiego :-))

Przyjec zrobic te ladne rzeczy do Polandu - szczegolnie lakierek powinien sie oplacic u nas - tyle, ze pytaj wczesniej o gwarancje!!!

Mnie po BUM w dniu przywozu prevki do polski zaczal sie luszczyc lakier w jednym miejscu i pan lakiernik krecil nosem... ze niby jaka gwarancja jak to stara czesc malowana - dopiero jak zobaczyl jak na niego patrze (i moje zbielale, zacisniete piesci...) to sie zgodzil na poprawe.
Pozdrawiam, Galtom
Obrazek

jaskier
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: jaskier » sob 01 sie, 2009

Witam
Co do lusterka to oczywiście z niego korzystam i bardzo się przydaje. Tutaj troszkę inaczej patrzy się na te autka bo jeździ ich znacznie więcej niż w PL więc oryginalnością jest raczej brak lusterka a nie jego posiadanie. Myślałem o odwiedzeniu Polski autkiem (połączone oczywiście ze zlocikiem i spotkaniem z Wami) ale jest troszkę przeszkód. Jest kawał drogi do przejechania, 2 promy i schodzi na tym trochę czasu (ze 2,5 dnia). 2 tygodniowy urlop to za mało. Musiałbym mieć conajmniej 3 tygodnie. A nie chciałbym też przeskoczyć europy i nic nie zobaczyć. Są jednak takie plany na przyszły rok.

Awatar użytkownika
tytoos
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: tytoos » ndz 02 sie, 2009

galtom pisze:Sorry... ale po co Ci czujnik parkowania??? :-) Dla mnie to troche obciachowe!!!
o przepraszam galtom, tu sie nie zgodzę, wszystko zalezy od miejsc gdzie i jak często parkujesz. Ja sobie to załozyłem (moze głównie żonie) ale jakbyś miał codziennie parkować na mojej uliczce, mając niekiedy tylko metr lub nawet mniej zapasu to bys docenił. I nie chodzi tu o doświadczenie za kierwonicą, ale o zwykłą wygodę i bezpieczenstwo, zeby hakiem nie wgnieść po raz kolejny sąsiadowi tablicy...
pzdr, Tytus
Obrazek

humek

Post autor: humek » ndz 02 sie, 2009

tytoos pisze:zeby hakiem nie wgnieść po raz kolejny sąsiadowi tablicy...
ja mam czyjś hak w tablicy rejestracyjnej :P napewno skody starej kulkę haka

Awatar użytkownika
tytoos
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: tytoos » wt 04 sie, 2009

humek pisze:ja mam czyjś hak w tablicy rejestracyjnej :P napewno skody starej kulkę haka
apropos haka w tablicy: stoję ja sobie dziś grzecznie na czerwonym swietle na warsiawskim ursynowie, a tu nagle bum z tyłu. Nie mocno, ale cała rodzinka sie zdziwiiła. Wysiadam i widzę focusa i kobitke wysiadającą, mocno roztrzepaną. Pytam: nie widziała pani ze stoi przed panią spory samochód? A ona, ze sie zagapiła, bo z dzieckiem jedzie.... ręce mi opadły, powiedziałem, ze ja z piątka jade i nie wjeżdzam nikomu w d...pe. Na szczęscie mam solidny hak, wiec tylko ona miała wgnieciona tablicę i zdezak.

Ot kobitkiy.... :lol:
pzdr, Tytus
Obrazek

Awatar użytkownika
tomaszxxxl
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: tomaszxxxl » sob 19 lut, 2011

ładna.Ja tez planuje swoja troche upiększyć :lol:

ODPOWIEDZ