Mocowania foteli

Moderatorzy: Matka prEvka, parrot, HOYNA, 0jciec Prezes, bialy100

BossMan
Previanin
Previanin
Kontakt:

Mocowania foteli

Post autor: BossMan » śr 27 cze, 2012

Hej,

mam pytanie do posiadaczy Previi II, po lifcie: czy moglibyście zmierzyć rozstaw otworów do kotwiczenia foteli (wystarczy na "długość").
Ja mam wersje sprzed liftu i od momentu zakupu nie dawał mi spokoju środkowy fotel z biodrowym pasem (ze względu na dzieci/foteliki) i chciałem go zastąpić fotelem z wersji po lifcie, z trójpunktowym pasem. Do dzisiaj przekonany byłem, że fotele te są w pełni zamienne, ale dziś dotarł do mnie z UK kupiony tam fotel i niestety, wpadka: ma nieco większy rozstaw ("na długość") punktów kotwiczenia :/

I teraz się zastanawiam: czy rzeczywiście zostało to zmienione po lifcie, czy też może wersja "wyspiarska"/RHD miała inny rozstaw niż "kontynent" (na aukcjach sprzedawcy opisywali, że pasują do aut z lat 2000-2006 i mi też przez myśl nie przeszło, że komuś chciało by sie to zmieniać).

[EDIT]
Zrobiłem research (szkoda, że dopiero teraz) i wygląda na to, że mocowanie wszystkich foteli z wyjątkiem środkowego z drugiego rzędu jest takie jak w wersji sprzed liftu. Patrząc w zdjęcia z katalogu Previi, wydaje się, że po lifcie dwa środkowe otwory zostały przedłużone (i zapewne mają dwa typy mocowań) i pozwalają na zamocowanie zarówno dotychczasowych foteli jak i nowszego środkowego. Czy któryś z posiadaczy "dwójki" po lifcie mógłby to potwierdzić? :)

Pozdrawiam,
A.

Spider
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Spider » sob 02 sie, 2014

Tylne mocowanie środkowego fotela w Previi po lifcie jest inne niż w pozostałych fotelach - dużo dłuższe. Otwór w podłodze też jest dłuższy, ale ma mniej więcej taki rozmiar jak mocowanie fotela.

Zdjęcia:
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ