Previa 1995 super buda bez silnika

Chcesz sprzedać Toyotę ? A może masz coś innego do sprzedania co może przydać się innym posiadaczom Toyoty ? Jeśli tak to tutaj jest miejsce na twoje ogłoszenie.
Awatar użytkownika
Previarro
Previanin
Previanin
Kontakt:

Previa 1995 super buda bez silnika

Post autor: Previarro » sob 24 cze, 2017

Mam już część funduszy na nowy silnik, ale pomyślałem sobie, że kontrolnie wystawię Forumowiczom na przynętę. Nie daję nigdzie indziej poza forami Previi.
Autko stoi pod domem i jeść nie woła, się mię nie spieszy ani żadnego ciśnienia na sprzedaż nie ma.
Włożonych pieniędzy - wiadomo - nie odzyskam raczej. Zakup + same naprawy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze i LPG, to z 14 tysiąców będzie.
Ale może znajdzie się godny miłośnik z fantazją i portfelem, otwieram się na taką możliwość. Cena? Proponujcie.
Również na zamianę na benzynowego sedana w dobrym stanie. Mieszkam teraz z rodzicami, którymi się opiekuję, a że już 87 wiosen im wybiło, to z wdrapywaniem się do kabiny są spore kłopoty. Życie...

Galeria: http://www.previa.pl/viewtopic.php?f=45&t=4040

Kontakt: 601 810 502

PS. Dodatkowo zupełnie nowe koła zimowe - alu i nowe Nokiany, ale to już osobna rozmowa albo wyższa cena.

Pozdrowienia zasyłam

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr 07 lis, 2018 przez Previarro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Previarro
Previanin
Previanin
Kontakt:

Re: Previa 1995 super buda bez silnika

Post autor: Previarro » wt 06 lis, 2018

No i niestety powracam do oferty sprzedaży. Auto z wyjętym silnikiem, w którym nawaliła uszczelka pod głowicą i silnik już do niczego. Reszta w dobrej kondycji, opis w poście powyżej.

Cena sztywna 3000 zł

Tel. 601 810 502

Aktualny wygląd: ostatnie zdjęcia w galerii
https://photos.app.goo.gl/84az7DQnsywSBXyd6

Katastrofa
Previanin
Previanin

Post autor: Katastrofa » ndz 11 lis, 2018

Cześć, napisałem przez portal ogłoszeniowy, ale jutro zadzwonię. Chciałbym kupić auto, zakładam też że znajdziesz dla mnie namiar na dostawcę dobrego silnika.

Awatar użytkownika
Previarro
Previanin
Previanin
Kontakt:

Post autor: Previarro » pn 12 lis, 2018

Cześć
Który portal, nic nie widzę żeby jakieś wiadomości dotarły?
Tak, mam namiary na krakowską firmę, w piątek mieli kilka silników.
No to czekam na telefon, dobrze by było w miarę szybko, bo jest zainteresowanie.

ODPOWIEDZ